Kultūra

2019.10.14 10:07

Algimanto Barzdžiaus aktai: ko nepasidalijus šiuo grožiu su kitais

LRT.lt2019.10.14 10:07

Alytaus kultūros ir komunikacijos centre veikia Algimanto Barzdžiaus fotoaktų paroda „Matymai“ – drąsi, subtiliai provokuojanti, grakščiai balansuojanti ant ribos, ties kuria į vieną visumą susilieja menas ir seksualumas. O ir neabejotinai, tarsi pirmoji meilė – išsyk įtraukianti ir neleidžianti likti abejingam.

Lietuvos žurnalistų sąjungos, Lietuvos fotomenininkų sąjungos ir Lietuvos spaudos fotografų klubo narys iš Kauno A. Barzdžius surengė pirmą parodą, skirtą i – pirmoji, kurią fotomenininkas iš Kauno skyrė akto fotografijos žanrui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Žmogaus, o tuo labiau moters kūnas savaime yra Dievo, o tai reiškia – ir meno kūrinys. Negražių žmonių nėra – viskas priklauso tik nuo to, ar tą grožį atskleisti pavyksta. Kartais pavyksta lengvai ir iškart, kartais – labai sunkiai, o būna, kad nepavyksta apskritai. Tačiau kai pavyksta – kodėl gi nepasidalinti tuo grožiu su kitais?“ – savo parodą pristatė A. Barzdžius.

Parodoje autorius kviečia pamatyti stulbinantį moters kūno grožį, kurio paslaptingumas yra toks stebuklingas, kad gali skleistis ir savo unikalią istoriją papasakoti tiek atokiame gamtos kampelyje, tiek judriame prospekte.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.