Naujienų srautas

Kultūra2019.09.13 22:22

Kaune – 16-asis fotomeno festivalis

Vyksta 16-asis tarptautinis fotomeno festivalis „Kaunas photo“. Pagrindinė festivalio paroda, pristatanti šiųmetę festivalio tema "Skaitmeninis-Virtualus -Tikras", veikia Žilinsko dailės galerijoje.

Kaip internetas ir sparčiai besivystančios skaitmeninės technologijos veikia mus ir mūsų aplinką aiškinasi šiųmečio festivalio Kaunas foto kūrėjai. pagrindinėje festivalio parodoje darbus pristato 10imt fotomenininkų iš užsienio.

„Visi naudojamės vienokiomis ar kitokiomis technologijomis, bet pažiūrėjus iš šalies mes susipažystame su tuo, kad galim būti nuo jų priklausomi, kai kad sekdami savo sveikatą, kūno formą, nueitus žingsnius ir taip toliau arba būti sekami kitų, tai yra parodos apie tai“, – sako parodos „Kaunas photo“ direktorius.

Pasak „Kaunas Photo“ festivalio vadovo, fotografo Mindaugo Kavaliausko, mūsų šalis transliuoja žinią, kad turime vieną sparčiausių internetų pasaulyje.

Komiškiausias darbas, pasak Kavaliausko, Irinos Popovos tyrimas apie jos pačios vardą socialiniuose tinkluose. Ji rado tūkstančius moterų ir mergaičių tokiu pačiu vardu ir pristato bendravardes ir jų transformaciją į įsivaizduojamą asmenybę.

Fotomenininkų darbai tema „Skaitmeninis-Virtualus-Tikras“ pristatomi ir kitose Kauno erdvėse.

Festivalio parodos uždarose erdvėse veiks iki spalio 6 dienos. Lauko parodos iki spalio pabaigos.

Panorama. Nusivylusiųjų priverstiniu pensijos kaupimu – begalė: ar Seimas suteiks antrą šansą pasirinkti norimą kaupimo būdą?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi