Naujienų srautas

Kultūra2019.09.11 16:24

Vaizdas, garsas ir kvapas teatre: kalba „Sirenų“ programos sudarytojos

LRT.lt 2019.09.11 16:24

„Sirenų“ programos sudarytojos – festivalio meno vadovė Kristina Savickienė ir Lietuvos teatro vitrinos koordinatorė Agnė Pulokaitė – svarsto, ar teatrui reikia scenos ir atskleidžia, kas joms teatre pirmiausia. Festivalio programos kūrėjos taip pat įvardija, ar, jų nuomone, teatras yra valstybės reikalas.

Artėjančio Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“, vyksiančio rugsėjo 25-spalio 13 dienomis, šių metų tema – „Ryšio klaida“, apjungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa: www.sirenos.lt.

Operatorė: Alvita Daukantaitė

„Tiesa/Klaida“ – tai iš gerų paskatų „Sirenų“ kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis, kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie mūsų ryšius, kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai glaudžiai susiję su teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi