Kultūra

2019.08.30 15:04

„Sirenos 2019“: Tyla – gera drama? Grupių „Planeta Polar“ ir „Kabloonak“ muzikantai kalba apie garsą teatre

LRT.lt2019.08.30 15:04

Jaunimo favoritų – grupių „Kabloonak“ ir „Planeta Polar“ muzikantai – lankosi teatre ne vien festivalių metu. „Planeta Polar“ vokalistas Adomas Koreniukas į teatrą eina nuolatos – dirba Lietuvos nacionalinio dramos teatro garsininku.

Kartu su Jonu Narbutu, „Kabloonak“ muzikos kūrėju ir atlikėju, jie groja ir kuria grupėje „Planeta Polar“, o šį kartą dalinasi mintimis apie tai, kas teatre yra pirmiausia, apie garsą ir tylą scenoje, ryšį tarp skirtingų kartų ir savąjį „sezoną“.

Operatorė: Alvita Daukantaitė

Artėjančio Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos”, vyksiančio rugsėjo 25-spalio 13 dienomis, šių metų tema – „Ryšio klaida”, apjungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa: www.sirenos.lt.

„Tiesa/Klaida” – tai iš gerų paskatų „Sirenų” kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis, kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie mūsų ryšius, kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai yra glaudžiai susiję su teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.