Kultūra

2015.07.21 16:24

Į Lietuvą atkeliaus „Pink Floyd“ muzika pripildytas filmas–koncertas „Siena“

15min.lt2015.07.21 16:24

„Multikino“ su pasididžiavimu kviečia žiūrovus į pasaulinę roko muzikos genijaus Rogerio Waterso šedevro „Siena“ („The Wall“ – angl.) premjerą rugsėjo 29 dieną.

„Multikino“ su pasididžiavimu kviečia žiūrovus į pasaulinę roko muzikos genijaus Rogerio Waterso šedevro „Siena“ („The Wall“ – angl.) premjerą rugsėjo 29 dieną.

„Siena gyvai“ („The Wall. Live“ – angl.) – yra didžiausios muzikos istorijoje pasaulinio lygio gastrolės, kurias surengė vienas autorius. Turą pamatė virš 4 milijonų gerbėjų visame pasaulyje, ir sumušė visus bilietų pardavimo rekordus, o dabar jis persikelia ir į kino teatrus.

Filmas–koncertas, kurio scenarijaus autorius ir režisierius – Rogeris Watersas ir Seanas Evansas, dar pernai buvo pristatytas Toronto filmų festivalyje. Komandos atliktas darbas kritikų įvardinamas, kaip „gniaužiantis kvapą“ ir „akivaizdžiai didingas“. Filme atliekami klasikiniai grupės „Pink Floyd“ albumų kūriniai ir maištingi kadrai apie karą, pabrėžiantys gyvybės kainą karinių konfliktų metu.

Be tikrai išskirtinės muzikos R. Watersas reflektuoja karo įtaką jam, jo paties šeimai ir šiuo filmu kviečia visais įmanomais būdais jam priešintis. Rogeris Watersas spaudos konferencijos metu, pristatydamas šį filmą pasakė: „Tikiuosi, kino peržiūros rugsėjo 29 dieną padės ne tik atsiminti mūsų mylimuosius, bet ir kitų mylimuosius. Pelenai ir deimantai, priešai ir draugai galų gale tampa lygūs.“

Po filmo bus pristatoma unikali galimybė pamatyti patį Rogerį Watersą su savo grupės bendražygiu Nicku Masonu, kurie kartu be užuominų atsakys į savo gerbėjų iš viso pasaulio klausimus pokalbyje „The Simple Facts“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.