Kultūra

2019.07.24 10:01

Soboro pašonėje atsiveria garsų kupinas „Laukas“

LRT.lt 2019.07.24 10:01

Jau šiandieną visų kauniečių mylima Nepriklausomybės aikštė pasipuoš dar vienu miestą atgaivin-siančiu elementu. Čia šalia pat Soboro, įspūdingame Mykolo Žilinkso dailės galerijos kieme – duris at-vers kokybiškos muzikos ir kultūros renginių vieta „Laukas“, rašoma pranešime spaudai.

Naujoji erdvė – tai restobaro „Nuogas“ ir naktinio klubo „Lizdas“ bendra iniciatyva, kurioje viso šiltojo sezono metu aidės koncertai, didžėjų pasirodymai ir komedijos stand-up`ai.

Panašu, kad ant Mykolo Žilinsko dailės galerijos laiptų stovinti nuogo „berniuko“ skulptūra jau iš anksto žinojo apie tai, jog jis be jokios gėdos jausmo stovi „Lauke“.

Čia visą vasarą bus galima sutikti daugybę laisvos minties žmonių, atėjusių pasimėgauti tokių atlikėjų kaip BA., Solo Ansamblis, Free Finga, Junior A ar Golden Parazyth pasirodymais.

Skambūs lietuviški vardai – tai tik dalis programos, kurią paruošė „Laukas“. Čia netruks ir užsienietiškų gyvų bei DJ pasirodymų, apie kuriuos bus paskelbta jau labai greitai.

Tiesa, organizatoriai pastebėjo, jog „berniukui“ trūksta šypsenos ir lėkštės rankoje. Todėl į „Lauką“ pasirodyti atvyks ir tokie komikai, kaip Olegas Šurajevas, o ne mažiau kultūringas bei subalansuotas vakaries šiltame ore parūpins „Lauko“ terasoje įsikursianti moderni azijietiška virtuvė „B×B“ (Bowls & Bao).

„Laukas“ atsiveria jau šį trečiadienį, Liepos 24 dieną, o šią ypatingą progą atšvęsti padės gitaromis, šūksniais ir užkrečiančia energija ginkluota grupė shishi.