Naujienų srautas

Kultūra2019.07.18 15:59

Venecijos kino festivalį atidarys japonų režisieriaus Hirokazu Kore-edos drama „Tiesa“

BNS 2019.07.18 15:59

Šių metų Venecijos kino festivalį atidarys japonų režisieriaus veterano Hirokazu Kore-edos drama „Tiesa“ (La Verite), kuriame suvaidino prancūzų aktorės Catherine Deneuve ir Juliette Binoche, ketvirtadienį pranešė festivalio spaudos tarnyba.

Ši juosta, sukurta Kanų kino festivalio pagrindinio apdovanojimo, „Auksinės palmės šakelės“, laureato, taip pat bus rodoma pagrindinėje konkursinėje 76-ojo Venecijos kino festivalio programoje.

„Su dideliu džiaugsmu sužinojau, kad mano naujas filmas išrinktas oficialiam Venecijos kino festivalio konkurso atidarymui. Tai – didžiulė garbė... Nufilmavome filmą per 10 savaičių praėjusį rudenį Paryžiuje... Nuoširdžiai tikiuosi, kad jums patiks ši juosta“, – sakė H. Kore-eda.

Filme „Tiesa“ pasakojama apie pagyvenusią prancūzų aktorę Katrin, kurią suvaidino C. Deneuve, iki šiol turinčią gausybę gerbėjų. Kai ji išleidžia savo memuarus, jos dukra Lumir, kurios vaidmenį sukūrė J. Binoche, grįžta su vyru, kurį suvaidino Ethanas Hawke'as, ir vaiku iš Niujorko į Paryžių. Motinos ir dukters susitikimas netrukus perauga į konfrontaciją.

H. Kore-eda 2018-aisiais pelnė „Auksinę palmės šakelę“ už širdį veriantį filmą „Vagiliautojai“ (Shoplifters).

76-asis Venecijos kino festivalis vyks nuo rugpjūčio 28-osios iki rugsėjo 7-osios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi