Kultūra

2015.09.08 13:45

Klaipėdoje kviečia mėgautis J. Šeduikytės ir G. Nako koncertu

LRT.lt2015.09.08 13:45

Įpusėjus vasarai koncertų ciklo  „Vasara su Jurga“ organizatoriai kviečia pasimėgauti Jurgos Šeduikytės balso ir Giedriaus Nako fortepijono muzikos darna. Klaipėdos koncertų salės parko estradoje atlikėjai pasirodys penktadienį.

Įpusėjus vasarai koncertų ciklo „Vasara su Jurga“ organizatoriai kviečia pasimėgauti Jurgos Šeduikytės balso ir Giedriaus Nako fortepijono muzikos darna. Klaipėdos koncertų salės parko estradoje atlikėjai pasirodys penktadienį.

Talentinga dainininkė ir muzikos kūrėja puikiai pažįstama subtilumą, unikalią harmoniją ir muzikinę prabangą mėgstančiam klausytojui, rašoma pranešime spaudai.

Šiame koncerte atlikėja žada nustebinti kitokiu dainų skambesiu ir nukelti klausytoją į naujų muzikinių spalvų ir dermių pasaulį. Vasaros spalvomis nuspalvinta J. Šeduikytės kūryba žavės publiką savo intymiu, kameriniu charakteriu. Taip pat skambės kelios dainos iš rudenį pasirodysiančio naujo albumo.

„Jurgai akompanuosiantis jaunosios kartos pianistas G. Nakas savo, kaip atlikėjo ir kompozitoriaus, veikla siekia klasikinės, džiazo ir populiariosios muzikos horizontus“,– rašoma pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt