Kultūra

2015.06.30 21:37

Į Valdovų rūmus užsukusi lankytoja sulaukė siurprizo

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2015.06.30 21:37

Valdovų rūmai šiandien sulaukė 500 000-osios lankytojos. Moteriai įteiktos dovanos, o muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas jai galantiškai pabučiavo ranką.

Valdovų rūmai šiandien sulaukė 500 000-osios lankytojos. Moteriai įteiktos dovanos, o muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas jai galantiškai pabučiavo ranką.

500 000 lankytojų – daug ar mažai – jo teiravosi laidos „Laba diena, Lietuva“ reporteris Arnas Mazėtis.

„Lietuvos sąlygomis – tikrai labai daug. Net ir užsienyje kokiame Berlyne, ar kokioje Romoje kai vyksta parodos ir ateina 20–30 tūkst. lankytojų – tai yra labai daug. Ateityje, kai jau nebūsime toks veržlus ir naujas muziejus, džiaugsimės jeigu per metus ateis 100 – 150 tūkst. lankytojų. Taip kad per dvejus metus – pusė milijono... Yra labai daug.“, – šypsojosi dr. Vydas Dolinskas.

Valdovų rūmų muziejaus direktorius atskleidė, jog netrukus bus atidarytas naujas rūmų korpusas, kur bus galimybė rengti dar daugiau renginių, parodas,

„Nuo šių metų liepos 1-osios dienos prailginam darbo laiką per savaitę ištisomis 10 valandų ir turėsime ilgąjį ketvirtadienį – ruošiamės dirbti iki 20 val., kad po darbo dar žmonės galėtų suspėti aplankyti muziejų“, – naujoves atskleidė muziejaus direktorius.

Netrukus į muziejų įžengė ir 500 000-oji valdovų rūmų lankytoja.

Daugiau apie moters įspūdžius ir numatomas naujoves muziejuje žiūrėkite LRT laidos „Laba diena, Lietuva“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.