Naujienų srautas

Kultūra2015.09.08 13:45

LRT Opus atidaro terasą Vilniuje

LRT.lt 2015.09.08 13:45

LRT Opus terasa Vilniuje, kaip ir pernai, įsikurs neįprastoje urbanistinėje aplinkoje – menų fabrike „Loftas“ ir veiks nuo pirmadienio iki penktadienio visą vasarą.

LRT Opus terasa Vilniuje, kaip ir pernai, įsikurs neįprastoje urbanistinėje aplinkoje – menų fabrike „Loftas“ ir veiks nuo pirmadienio iki penktadienio visą vasarą.

„Šiais metais viskas bus taip pat, tik dar daugiau. Atrinkome virš 60 grupių iš viso pasaulio ir geriausias iš Lietuvos, tiek pat didžėjų ir dar begalę naujokų antradieniniam LRT Opus jaunų grupių konkursui“, – programą reziumuoja terasos šeimininkas Victoras Diawara, dar žinomas kaip Vee.

Šiemet LRT Opus terasoje Vilniuje veiks meksikietiško maisto virtuvė, atnaujintas ir žymiai labiau išpuoselėtas vaikų žaidimų kampas, taip pat galima bus įvertinti urbanistinės sodininkystės įdirbį, žaisti stalo žaidimus, badmintoną bei užsiimti kitomis pramogomis.

„Mūsų terasa toliau nuo Senamiesčio, tad veiksime nuo vakaro iki vėlios nakties – pradėsime koncertais, o ketvirtadienius ir penktadienius kaskart užbaigsime paryčiais. Neretai per dieną čia įvyks net keli renginiai vienas po kito“, – toliau pasakoja Vee.

LRT Opus terasa Vilniuje šiemet seka paskui pasaulinės tendencijas ir įsitraukia į tarptautinį grupių mainų tinklą: „Per šiuos metus nuo pernai atradome daugybę kontaktų užsienyje, aplankėme ne vieną festivalį, parodą bei išrinkome jums tik geriausias kylančias grupes iš viso pasaulio. Be to, jų koncertai bus prieinami visiems, nes dauguma jų tekainuos nuo 1 iki 3 eurų“, – sako V. Diawara.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi