Naujienų srautas

Kultūra2015.05.20 11:20

Pagrindinį vaidmenį knygos „Tarp pilkų debesų“ ekranizacijoje atliks Bel Powley

LRT.lt 2015.05.20 11:20

Į Linos, ištremtos į Sibirą su šeima, rolę  filme „Tarp pilkų debesų“ įsijaus aktorė Bel Powley, praneša „Hollywood Reporter“. „New York Times“ bestselerio – Rūtos šepetys knygos „Tarp pilkų debesų“ – ekranizacija bus pradėta filmuoti jau šią žiemą.

Į Linos, ištremtos į Sibirą su šeima, rolę  filme „Tarp pilkų debesų“ įsijaus aktorė Bel Powley, praneša „Hollywood Reporter“. „New York Times“ bestselerio – Rūtos šepetys knygos „Tarp pilkų debesų“ – ekranizacija bus pradėta filmuoti jau šią žiemą.

Talentinga britų aktorė kino prodiuserių ir kritikų radaruose atsidūrė po įspūdingo vaidmens  filme „Paauglės dienoraštis“ („Diary of a Teenage Girl“), kurio premjera įvyko 2015 m. Sandanso kino festivalyje.

 „Mes neapsakomai džiaugiamės, kad Bel taps pagrindine filmo aktore. Jos vaidmuo „Paauglės dienoraštyje“ yra tiesiog sukrečiantis. Ji sugeba įsijausti į savo personažą su tokiu neeiliniu atvirumu, kuris ištrina ribą tarp tikrovės ir vaidybos. Bel taip sujaudino „Tarp pilkų debesų“ Linos istorija, kad perskaičiusi scenarijų ji iš karto atsiuntė vaidmens bandymo įrašą, nors tuo metu įtemptai filmavosi Pietų Afrikoje. Toks atsidavimas ir nuoširdumas pakeri“, – sako filmo režisierius Marius Markevičius.

Bel Powley atstovauja vienai didžiausių Holivude aktorių agentūrų United Talent Agency (UTA).

„Pirmą kartą Lietuvos kino istorijoje prie lietuviško filmo dirba tokio kalibro profesionalai, – didžiuojasi „Tarp pilkų debesų“ prodiuseris Žilvinas Naujokas.  – Bel įsijungimas į komandą be abejonės rodo didžiausių Holivudo agentūrų pasitikėjimą kūrybine grupe ir scenarijumi. Šiuo metu vyksta intensyvios derybos su aktoriais kitiems vaidmenims. Tikiuosi, greit galėsime pranešti daugiau gerų žinių“.

Bel Powley žiūrovai netrukus pamatys filme „Equals“ su „Saulėlydžio“ žvaigžde Kristen Stewart ir Nicholas Hoult. Jaunoji aktorė taip pat filmuosis filme „A Storm in the Stars“ su Elle Fanning ir Douglas Booth.

Filmas „Tarp pilkų debesų“ kuriamas pagal 45 šalyse išleistą lietuvių kilmės rašytojos Rūtos Šepetys knygą. „New York Times“ tarptautinio bestselerio knygos adaptaciją kine patikėta Sandanso kino instituto alumnui Benui Yorkui Jonesui. Dramą režisuos lietuvių kilmės amerikiečių režisierius Marius Markevičius, žinomas kaip filmo „Kita svajonių komanda“ kūrėjas.

Planuojama, kad filmas bus pradėtas filmuoti ateinančią žiemą. Tarptautinis filmo pavadinimas  – „Ashes in the Snow“ („Pelenai sniege“)

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi