Kultūra

2015.04.27 13:38

Lietuvos miestuose parodyti „Oskarams“ nominuoti trumpametražiai

LRT.lt2015.04.27 13:38

Praėjusią savaitę penkių Lietuvos miestų kino teatruose parodyta 2015 metais Oskarams nominuotų trumpametražių filmų programa.

Praėjusią savaitę penkių Lietuvos miestų kino teatruose parodyta 2015 metais Oskarams nominuotų trumpametražių filmų programa.

Kaip teigiama organizatorių pranešime spaudai, peržiūros sulaukė daug dėmesio tiek Klaipėdoje, tiek Panevėžyje.

Sostinės žiūrovai taip pat neliko abejingi Oskarų trumpukams – kino centro „Skalvija“ kolektyvas pastebėjo, kad žiūrovai yra akivaizdžiai pasiilgę trumpo metro kino. Vilniuje jau savaitę prieš seansus prasidėjo sujudimas ir skambučiai, teiraujantis vietų, o po seanso sulaukė ne vienos reakcijos, kad trumpametražius filmus kino teatro repertuare vertėtų rodyti dažniau.

Tai pirmą kartą organizuota iniciatyva, kurią pristatė kino platintojai „Prior Entertainment“ ir lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“.

Po sėkmingos 2015 Oskarų nominantų programos Lietuvoje, žiūrovai gali tikėtis ir tolesnių trumpametražių filmų pristatymų. Artimiausi trumpo kino rodymai su naujausiais lietuviškais trumpametražiais filmais – jau gegužės mėnesį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.