Tavo LRT

2016.03.15 08:55

Pasaulio įdomybės: Romoje užsisakyti palaiminimą galima per pervežimo kompaniją

Indrė Anskaitytė, LRT Radijo laida „Pasaulio laikas“, LRT.lt2016.03.15 08:55

Nuo šiol Romos gyventojams, kurie norės gauti palaiminimą, nebereikės eiti iki pat bažnyčios. Jie tiesiog telefonu galės užsisakyti šią paslaugą per pervežimo kompaniją „Scooterino Amen“. Užsisakius paslaugą, dvasininkas pas užsakovą atvyks motoroleriu. Taip pat kunigą bus galima išsikviesti tam, kad tikintysis atliktų išpažintį.

Australijos rašytoja Helen Garner sužinojo, kad laimėjo 150 tūkst. dolerių vertės literatūros prizą perskaičiusi elektroninį laišką, kuris atsidūrė nereikalingų laiškų skiltyje. Iš pradžių, perskaičiusi Jeilio universiteto atsiųstą laišką, rašytoja pamanė, kad ją apgaudinėja. Laiške buvo rašoma apie „geras naujienas“ ir buvo prašoma jos telefono numerio. Tačiau, susisiekusi su universitetu, H. Garner sužinojo, kad ji iš tiesų laimėjo „Windham-Campbell“ rašytojų premiją.

***

Australijos roko veteranai AC/DC atidėjo likusius savo gastrolių JAV koncertus, kai grupės vokalistas Brianas Johnsonas medikų buvo perspėtas, kad jam gresia pavojus visiškai apkursti, jeigu jis ir toliau dalyvaus trankiame muzikos šou ir dainuos įtempęs balso stygas. Kol kas neaišku, ar 68 metų B. Johnsonas su grupe galės tęsti gastrolių „Rock or Bust“ etapą Europoje šių metų gegužę. 1973 m. susikūrusi AC/DC yra pardavusi daugiau negu 200 mln. savo albumų kopijų.

***

JAV milijardierius Michaelas Bloombergas paskelbė nusprendęs nekandidatuoti į prezidento postą. Buvusio Niujorko mero teigimu, jo įsitraukimas į rinkimų kampaniją, galimas daiktas, būtų parankus respublikonų kandidatams Donaldui Trumpui arba Tedui Cruzui. 74 metų M. Bloombergas kelis pastaruosius mėnesius rimtai svarstė galimybę bolotiruotis kaip nepriklausomas kandidatas, reikšdamas nusiminimą dėl 2016 m. prezidento rinkimų kampanijos, kurioje dominuoja įžeidžia retorika išsiskiriantis D. Trumpas.

***

Penkiskart „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro nugalėtojos rusės Marijos Šarapovos testas šių metų atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse Melburne buvo teigiamas. Apie tai žiniasklaidai pranešė pati sportininkė. 28 metų M. Šarapova, kuri į teniso elitą įsiveržė vos 17 metų laimėjusi prestižinį Wimbeldono turyną, sakė prisiimanti visą atsakomybę. Sportininkės dopingo teste buvo rasta meldoniumo, kuris vos prieš kelis mėnesius įtrauktas į neleistinų medikamentų sąrašą. M. Šarapova teigia, kad šį preparatą vartoja jau dešimt metų.

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius