Veidai

2015.02.14 17:33

NBA rungtynes „Madison Square Garden“ arenoje pristabdė šūvis

lrytas.lt2015.02.14 17:33

Dviejų NBA autsaiderių mūšyje „Madison Square Garden“ arenoje nuaidėjo netikėtas šūvis. Dėl jo teko pristabdyti „New York Knicks“ ir „Los Angeles Lakers“ rungtynes, kuriose pergalę šventė šeimininkai 92:80

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lakers“ pradedant pozicinį puolimą aikštėje lyg iš giedro dangaus ant parketo nukrito suvynioti „Knicks“ marškinėliai.

Paaiškėjo, kad prie pat aikštės netyčia iššovė marškinėlius į tribūnas šaudanti patranka.

Teisėjas Mike`as Callahanas nesutriko. Jis pakėlė suvenyrą ir įteikė jį šalia sekretoriato sėdėjusiam jaunajam „Knicks“ gerbėjui.

Po nedidelės pauzės rungtynės buvo pratęstos. „Knicks“ tuo metu užtikrintai pirmavo 82:61.