NBA rungtynes „Madison Square Garden“ arenoje pristabdė šūvis

Dviejų NBA autsaiderių mūšyje „Madison Square Garden“ arenoje nuaidėjo netikėtas šūvis. Dėl jo teko pristabdyti „New York Knicks“ ir „Los Angeles Lakers“ rungtynes, kuriose pergalę šventė šeimininkai 92:80
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lakers“ pradedant pozicinį puolimą aikštėje lyg iš giedro dangaus ant parketo nukrito suvynioti „Knicks“ marškinėliai.

Paaiškėjo, kad prie pat aikštės netyčia iššovė marškinėlius į tribūnas šaudanti patranka.

Teisėjas Mike`as Callahanas nesutriko. Jis pakėlė suvenyrą ir įteikė jį šalia sekretoriato sėdėjusiam jaunajam „Knicks“ gerbėjui.

Po nedidelės pauzės rungtynės buvo pratęstos. „Knicks“ tuo metu užtikrintai pirmavo 82:61.