captcha

Jūsų klausimas priimtas

GQ: mažiausiai įtakingi 2012-ųjų žmonės (nuotraukos)

Jei metų pabaigoje sudaromi įtakingiausiųjų, daugiausiai pasiekusiųjų sąrašai Jūs prastai veikia, paskaitykite sudarytą žurnalo GQ sąrašą: jame „puikuojasi“ prasčiausiai per šiuos metus pasirodę žmonės.  
 
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Jei metų pabaigoje sudaromi įtakingiausiųjų, daugiausiai pasiekusiųjų sąrašai Jūs prastai veikia, paskaitykite sudarytą žurnalo GQ sąrašą: jame „puikuojasi“ prasčiausiai per šiuos metus pasirodę žmonės.

Anot GQ, šiame sąraše verti būti respublikonų kandidatas į JAV prezidentus Mittas Romney, pop muzikantė Madonna, dopingo skandale paskendęs dviratininkas Lance`as Armstrongas, aktorius Adamas Sandleris ir „Okupuok Valstrytą“ judėjimas.   

· Mittas Romney, žurnalo GQ nuomone, buvo labai nevykęs kandidatas į JAV prezidentus. Teigiama, kad niekas už šį politiką nebalsavo entuziastingai. Balsavimas už M. Romney panašaus į susibičiuliavimą su paskutiniu baro klientu 4 val. ryto. „Ačiū Dievui, rinkimai jau baigėsi, – rašo GQ.  – Romney nebeteks daugiau priešais kameras „išlaužti“ malonios šypsenos“ .

· Madonnai, GQ nuomone, aistruolių šokėjos apdarai nebesuteikia jaunystės. Žurnalas pataria dainininkei nustoti vieną po kito leisti „sugrįžimo“ albumus ir užleisti scenoje vietą Ke$ha,  Katy ir kitoms bekylančioms muzikos žvaigždėms. Priduriama, kad scenoje kas 5 minutės keičiami kostiumai yra bandymas atitraukti klausytojų dėmesį nuo jos siaubingo dainavimo.

· Dwightas Howardas. Žurnalo nuomone, šį sezoną NBA Los Andželo „Lakers“ ekipoje žaidžiančio krepšininko elgesys panašus į bestuburio šiaudadūšio. Jis kėlė visai neįtikėtinus reikalavimus Orlando „Magic“ komandai, tačiau sutiko su visai „Lakers“ pasiūlymais. Nenuostabu, kad kiekvienas krepšinio mėgėjas dabar nori, kad jam nepasisektų.   

· Lance`as Armstrongas. Per šiuos metus surinkta krūva įrodymų, jog tarp dabartinio L. Armstrongo ir  legendinis dviratininkas – plyti neperžengiama praraja. Atsisakius kovoti su JAV Antidopingo agentūra, dviratininkas buvo atleistas ne tik iš „Nike“, bet ir iš jo įkurto labdaros fondo „Livestrong“.

· Judėjimo „Okupuok Valstrytą“ likučiai. Kaip rašo GQ, šis judėjimas Valstryto verslininkams parodė, kad jie neuri opozicijos. Judėjimas išsiskaldė, neatsirado lyderio, o jo dalyviai pradėti vaizduoti stereotipiškai, kaip liberalūs hipiai.

Pilną GQ sąrašą galite pamatyti čia.     

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...