captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pakistanietis paliko gimtuosius namus, kad išsaugotų ūsus

76,2 cm ilgio ūsais besididžiuojantis Pakistano gyventojas išsikėlė iš savo gimtojo miesto, kai jo ūsus nuskuto islamo kovotojai, praneša upi.com 
null
null

76,2 cm ilgio ūsais besididžiuojantis Pakistano gyventojas išsikėlė iš savo gimtojo miesto, kai jo ūsus nuskuto islamo kovotojai, praneša upi.com

Malikas Ameeras Muhammadas Afridis sako, kad jo ūsai jį padarė nedidele įžymybe Peševare. Vyriškio nuomone,jo ūsai jam suteikia pranašumą. Sutikti nepažįstami žmonės visose eilėse jį praleidžia pirmą.

47 metų A. M. Afridis, turintis elektronikos verslą, per dieną  savo ūsų priežiūrai skiria apie 30 minučių. Vyriškis puikuojasi savo storais ūsais, einančiais tiesia linija nuo jo lūpų. Jo beveik kaktą siekiantys ūsai vėliau suplonėja ir susiraito abiejose veido pusėse.

„Mano ūsų stilius yra unikalus. Mano gentainiai gali didžiuotis, kad niekas kitas Pakistane tokių ūsų neturi“, – „The Express Tribune of Karachi“ žurnalistams pasakojo vyriškis.

Bet Baroje, Pakistaniečio gimtajame mieste, ūsai supykdė „Lashkar-e-Islaami“ narius. Jie suėmė jį ir nuvežė jį islamo dvasininkui. Dvasininkas patvirtino islamistų įsitikinimą, kad tokių ūsų, laikantis Islamo teisės nuostatų, nešioti negalima. Tada vyriškio pagrobėjai, grasindami ginklu, nuskuto pakistaniečio ūsus.

Po šio įvykio vyriškis negrįžo į Barą ketverius metus.

„Aš palikau savo tėviškę, draugus  ir gimines. Aš pasirengęs paaukoti viską, tačiau negaliu vėl rizikuoti savo ūsais“, – žurnalistams prisipažino A. M. Afridis. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...