Veidai

2015.09.08 13:45

Miesteliui Niufaundlende gresia mėlynojo banginio sprogimas

technologijos.lt2015.09.08 13:45

Kanados Niufaundlendo salos miestelio gyventojai baiminasi, kad praeitą savaitę į krantą išplauti mėlynojo banginio palaikai gali bet kurią minutę sprogti.

Kanados Niufaundlendo salos miestelio gyventojai baiminasi, kad praeitą savaitę į krantą išplauti mėlynojo banginio palaikai gali bet kurią minutę sprogti.

Miestelio seniūnė Emily Butler sako, kad kūnas išsipūtęs nuo yrant kūnui išsiskiriančių metano dujų ir greitai ims dvokti, nepriklausomai nuo to, sprogs ar ne.

Vietinė ir federalinė valdžia nesutaria, kas atsakingas už palaikų sutvarkymą.

P. Butler sakė, kad 600 gyventojų miesteliui saugiai susitvarkyti su palaikais yra per sunki užduotis, tačiau Kanados valdininkai sako, jog tai jų atsakomybė.

Ji papasakojo NTV kanalui, kad jei miestelis įstumtų banginį atgal į jūrą, jis galėtų kelti grėsmę praplaukiantiems laivams.

Banginis atrodo išsipūtęs dvigubai didesnis, nei įprastai

Po to, kai banginio palaikai buvo išplauti į krantą, turistų lankomas miestelis Gros Morne nacionaliniame parke Kanadai priklausančioje vakarinėje pakrantėje, sulaukė naujo tipo lankytojų.

„Labai sunku išlaikyti žmones atokiai, paprasčiausiai dėl to, kad mėlynieji banginiai nėra dažnas reginys, p. Butler sakė CBC kanalui.

Pernai metais Farerų salose į krantą išmesti kašaloto palaikai sprogo, kai biologas bandė juos prapjauti.

Pernai į Farerų salų krantą buvo išplauti kašaloto palaikai.

Naujausi

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius