captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kinijos menininkė portretą sukūrė iš 750 porų kojinių

Kinijos menininkė ir architektė Hong Yi pirmą kartą atvykusi į Pekiną nustebo, kad tiek daug sostinės gyventojų vis dar rūbus džiovina gatvėse. Šis stiprūs įspūdis labai stipriai prisidėjo prie naujausios menininkės kūrinio – kinų režisieriaus Zhango Yimou portreto.  

Kinijos menininkė ir architektė Hong Yi pirmą kartą atvykusi į Pekiną nustebo, kad tiek daug sostinės gyventojų vis dar rūbus džiovina gatvėse. Šis stiprūs įspūdis labai stipriai prisidėjo prie naujausio menininkės kūrinio – kinų režisieriaus Zhango Yimou portreto.

Kaip ir modernaus didmiesčio gyventojai, menininkė, radusi būdą kaip įdomiai sukabinti kojines, visą portretą demonstravo pakabinusi ant bambukinių lazdų. Be to, kojinės tarpusavyje sukabintos taip, jog keičiantis saulės pozicijai keičiasi kojinių metamas šešėlis ir taip keičiasi pats portretas.

Kino režisierius, kurį menininkė įamžino savo kojinių portrete, yra sukūręs filmus „Skrajojančių durklų namai“, „Herojus“ bei ėjo Pekino olimpinių žaidynių meno režisieriaus pareigas. Daugelyje jo filmų pabrėžiamas Kinijos kultūros grožis, naudojama daug bambuko, tradicinių kostiumų – būtent dėl to menininkė nutarė jį įamžinti tokiu portretu. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close