captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kengūrai iš zoologijos parko pasprukti padėjo lapė ir šernas

Vokietijos pareigūnai ieško iš zoologijos parko Frankfurte (Vokietija) pasprukusios kengūros. Pabėgti iš čia jai „netyčia“ pagelbėjo ten gyvenę lapė ir laukinis šernas, praneša naujienų agentūra AFP. 
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Vokietijos  pareigūnai ieško iš zoologijos parko Frankfurte (Vokietija) pasprukusios kengūros. Pabėgti  iš čia jai „netyčia“ pagelbėjo ten gyvenę lapė ir laukinis šernas, praneša naujienų agentūra AFP.

Trys kengūros, vardu Skippy, Jackas ir Mickas, šeštadienio naktį, bandė pasprukti per skylę aptvaro tvoroje, kurią prieš tai įsigudrino padaryti „pagalbininkė“ lapė, sakė gyvūnų parko, esančio netoli Frankfurto, vadovo pavaduotojas Michaelis Hoffmannas.

Vienai iš kengūrų vis dėlto nepavyko ištrūkti iš parko teritorijos, ji nesunkiai buvo sugauta. Tačiau kitos dvi pralindo pro skylę, kurią po parką supančia užtvara iškniso šernas.

Po ilgų gaudynių vieną bėglę veterinarams pavyko sučiupti, pasakojo M. Hoffmannas, tačiau susekti trečiąją buvo sunkiau.

Kengūra pavojaus visuomenei nekelia. „Gyvūnas labai draugiškas ir malonus, nekeliantis jokio pavojaus“, – pabrėžė M. Hofmanas. 

Kengūra pastebėta keletą kartų, tačiau ji vis dar vienu žingsniu lenkia savo persekiotojus. Kengūra minta daržovėmis ir augalais, taigi turėtų rasti pakankamai maisto, teigė M. Hoffmannas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close