captcha

Jūsų klausimas priimtas

Mišių metu pro katedros stogą nukrito ledo gabalas

Kunigui laikant įprastas šventadienio mišias, ceremonija buvo sutrikdyta per stogą į bažnyčią įdribus didžiuliam ledo gabalui, kuris, kaip spėjama, nukrito iš pro šalį skrendančio lėktuvo.    
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Kunigui  laikant įprastas šventadienio mišias, ceremonija buvo sutrikdyta per stogą į bažnyčią įdribus didžiuliam ledo gabalui, kuris, kaip spėjama, nukrito iš pro šalį skrendančio lėktuvo.

Tėvas Jamesas MacKay‘us pasakojo, kad liepos pirmąją dieną laikydamas mišias Šv. Marijos ir Šv. Elenos  katedroje, išgirdo baisų trenksmą – lyg kas būtų sprogę.

„Tai išgirdus, mišios nutrūko. Pasisukau į kairę ir pamačiau krūvą skalūno gabalų bei daug baltos spalvos medžiagos, kaip dabar paaiškėjo – ledo, virstančios pro bažnyčios stogą žemėn. Keletą akimirkų stovėjau ištiktas šoko ir gerokai sukrėstas, tačiau atsipeikėjau ir visus paskatinau imtis tvarkyti šio reikalo“, – dalinosi įspūdžiais kunigas.

Civilinės aviacijos tarnybos duomenimis, kasmet gaunama apie 30 pranešimų apie ledą, nukritusį iš lėktuvų, rašo  upi.com.

J. MacKay‘aus spėjimu, 1991 metais baigtos statyti katedros stogui ir sijoms padaryta žala atsieis šimtus dolerių.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close