captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kim Jong-Unu susižavėjusio palestiniečio restorane – 80 proc. nuolaida šiaurės korėjiečiams

Kim Jong-Unu susižavėjęs palestiniečių gastronomas visiems šiaurės korėjiečiams savo restorane „Rabaa“ Gazoje siūlo 80 proc. nuolaidą maistui ir gėrimams. Taip Salimas Rabaa, jo paties teigimu, nori pareikšti dėkingumą už griežtą Šiaurės Korėjos vadovo kursą JAV prezidento Donaldo Trumpo atžvilgiu. Toks Kim Jong-Uno įvertinimas užsienyje šiuo metu yra veikiau retas reiškinys.
 
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Pasiūlymas, kuris reklamuojamas dideliame plakate su Kim Jong-Uno atvaizdu, S. Rabaai neturėtų atsieiti labai brangiai. Vidaus reikalų ministerijos Gazoje duomenimis, šiuo metu teritorijoje nėra nė vieno šiaurės korėjiečio.

„Aš žinau, kad Gazoje nėra šiaurės korėjiečių. Bet aš norėjau bent jau pateikti pasiūlymą“, – kalbėjo S. Rabaa. Nuolaida esą turi „simbolinę“ reikšmę, nes jam Kim Jong-Unas imponuota ir jis laikąs jį palestiniečių draugu. Kai D. Trumpas paskelbė Jeruzalę Izraelio sostine, Kim Jong-Unas pavadino šį „nusenusiu kvailiu“.

Savo restoraną S. Rabaa išpuošė Kim Jing-Uno nuotraukomis. Tarp lankytojų tai vis sukelia audringus debatus. „Man patinka Kim Jong-Unas, nes jis yra prieš Ameriką kaip vyras“, – sakė vienas svečių. Kitas greičiau ironiškai mestelėjo: „Aš esu čia, kad pamatyčiau korėjiečių, jei čia jų yra“.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...