captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvių paieškos „Google“: abortų kainos, cigaretės nepilnamečiams, kyšiai gydytojams

Paieškos svetainė „Google“ sulaukia aibės lietuvių paieškų, kurios verčia stvertis už galvos. Įvedant paieškos žodžius „kiek kainuoja“, svetainė pasiūlys rinktis abortus, skyrybas ar abejotinus papildus lieknėjimui. Klausimams „kur parduoda“ paieškos svetainė, išanalizavusi dažniausias lietuvių užklausas, siūlo cigaretes nepilnamečiams ar alkoholį rugsėjo 1 d.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

„Google“ svetainėje įvedant norimą paieškos žodį, vartotojams siūloma pasirinkti dažniausiai teikiamus paieškų raktažodžius.

O jie tikrai iškalbingi. Pirmiausia 15min pasidomėjo, kokių kainų dažniausiai ieško lietuviai. Pirmoje vietoje paieškos variklis siūlo namo statybas. Tačiau toliau sąraše – lieknėjimo maisto papildai, skyrybos ir abortas.

Pagal užklausą „kiek mokėti“ – siūloma pasirinkti „už elektrą“, o toliau – chirurgui, už mišias ir privalomą socialinio draudimo mokestį (PSD).

Kita užklausa – „kur parduoda“ – pateiks aibę su įstatymais prasilenkiančių lietuvių užklausų. Tai ir cigaretės nepilnamečiams, alkoholis rugsėjo 1 dieną. Taip pat dažniausiai lietuviai domisi, kur parduoda elektronines cigaretes ir žibalą.

Atsakymų „kur pirkti“ gyventojai dažniausiai ieško teiraudamiesi apie Lenkiją, kompiuterį, automobilį, baldus, vėlgi, Lenkijoje.

Paieškos svetainėse lietuviai taip pat ieško „kur gauti“ kanapių sėklų, sauso ledo, paskolą ar pinigų.

Dažniausiai ieškoma parduodančių verslą, dviratį, namą ar automobilį. O patarimų, kaip sutaupyti, labiausiai reikia maistui, telefonui, pinigams ar vandeniui.

O patarimų, kaip sutaupyti, labiausiai reikia maistui, telefonui, pinigams ar vandeniui.

Abortais domisi iki 50 kartų per dieną

Paieškos sistemos siūlomi raktažodžiai ieškomi ne taip ir retai.

Pavyzdžiui, paieškos terminas „abortas“ kasdien įvedamas nuo 25 iki 100 kartų, „aborto kaina“ – apie 50 kartų, o „kiek kainuoja abortas“ – svyruoja apie 25 kartus per dieną, rodo „Google Trends“ duomenys.

Panašia apimtimi domimasi ir skyrybų kainomis – kas dieną prireikia po 25–50 įvairiai suformuluotų užklausų.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...