captcha

Jūsų klausimas priimtas

Višta išmoko sugroti patriotinę amerikiečių dainą

Višta, vardu Jogku, išmoko snapu kapodama per sintezatoriaus klavišus pagroti patriotinę amerikiečių dainą „America the Beautiful“ (Gražioji Amerika).  
Višta Jogku, kadras iš „YouTube“
Višta Jogku, kadras iš „YouTube“

19 mėnesių amžiaus bantaminių bramų veislės višta gyvena Džermantaune, Merilando valstijoje, rašo „The Huffington Post“. Jogku ir kitos ūkio vištos iki šiol chaotiškai snapu baksnodavo muzikos instrumentus, tačiau viena iš jų savininkių, Shannon Myers, nusprendė Jogku išmokyti šio to daugiau.

„Prireikė maždaug dviejų savaičių treniruočių su spragtuku (dar vadinamas klikeriu), kad būtų pasiektas toks lygis“, – moteris sakė leidiniui.

Spragtuko metodas paremtas pozityviu elgesio skatinimu. Kai gyvūnas atlieka norimą veiksmą, spragtelima prietaisu ir duodamas skanėstas. Vėliau gyvūnas spragtuko skleidžiamą garsą ima sieti su atlygiu skanėstais, nors jų jau gauna ne kiekvieną kartą. Dresuotojai reikėjo išmokyti vištą barkštelėti snapu būtent per tą klavišą, po kuriuo įsižiebė šviesos diodas.

Jogku nėra vienintelė muzikali ūkio višta, yra net visa vištų muzikinė grupė „Flockstars“, bet panašu, kad plunksnuotam kolektyvui dar reikia nemažai repetuoti, kad pavyktų susigroti.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...