Veidai

2016.12.03 13:35

Pajūrio miestai siekia nustebinti savo Kalėdų eglėmis

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT RADIJAS, LRT.lt2016.12.03 13:35

Šeštadienį savo Kalėdų egles įžiebia Klaipėdos ir Palangos miestai, taip pat Druskininkai, o Vilniuje nušvis antroji – Rotušės aikštėje. Penktadienį pagrindinę miesto eglę įžiebė Šiauliai.

Kalėdų egles šeštadienį įžiebia Lietuvos kultūros sostine tampanti Klaipėda ir Kalėdų šviesos miestu besiskelbianti Palanga. Pajūrį sniegu gamta palepina retai, tačiau švenčių organizatoriai žada, kad šiemet jo netrūks abiejuose miestuose.

Palanga skelbia, kad tokios eglutės kaip šiemet Lietuvoje dar niekas nematė – jos forma primins vaikų piešiamas eglutes, o papuošta ji bus dekoracijomis su gražiausiais apsnigtio kurorto vaizdais. Tuo metu Lietuvos kultūros sostine kitąmet tampanti Klaipėda, pagrindinę gyvą eglę puošia tik šviesos girliandomis, nes pagrindiniu akcentu tampa didelis „Taravos Anikės“ skulptūrą apgaubsiantis sniego burbulas. 

Siekiant apsaugoti gana trapią, prancūzų menininko Jacques`o Rivalio sukurtą šviesos instaliaciją, Klaipėdos Teatro aikštė pirmą kartą skelbiama vieta be mėgėjiškos pirotechnikos. Eglutės įžiebimo šventė uostamiestyje žadama trumpa, bet efektinga. Negalintys atvykti, ją šiemet galės tiesiogiai stebėti internetu.

Daugiau apie tai – įraše.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius