Veidai

2012.06.25 15:22

Naujagimis Brazilijoje pavadintas Zlatanu Ibrahimovičiumi

LRT.lt2012.06.25 15:22

Brazilijoje gimė berniukas, kuris gavo Švedijos rinktinės ir Italijos „Milan“ klubo futbolininko Zlatano Ibrahimovičiaus vardą bei pavardę.

Brazilijoje gimė berniukas, kuris gavo Švedijos rinktinės ir Italijos „Milan“ klubo futbolininko Zlatano Ibrahimovičiaus vardą bei pavardę.

Pilnas berniuko iš Resife`o miesto vardas skamba taip: Zlatanas Ibrahimovičius Lima da Silva, praneša sportv.globo.com, kurį ciuoja lenta.ru.

Mažojo Ibrahimovičiaus tėvas taip pat vadinasi garsaus futbolininko vardu – Franzo Beckenbauerio. Šis legendinis vokietis yra tapęs tiek Europos, tiek pasaulio čempionu.

Brazilijos Zlatano Ibrahimovičiaus jos tėvas pasakoja, kad iš pradžių valdininkai abejojo galimybe išduoti liudijimą, patvirtinantį jo sūnaus gimimą, kadangi berniukui išrinktas vardas jiems pasirodė netinkamas.  

Jam buvo pasakyta, kad tam reikalingas teismo leidimas, tačiau F. Beckenbaueris atkreipė dėmesį į savo paties atvejį ir galų gale įtikino valdininkus išduoti liudijimą apie Zlatano Ibrahimovičiaus gimimą.  

Zlatano tėvas sako esąs didžiulis futbolo gerbėjas ir palaiko vietinį klubą „Santa Cruz“.

Jis tikisi, kad jo sūnus, gavęs futbolininko vardą, ateityje pats taps futbolininku ir žais už šią komandą.

Brazilų Ibrahimovičius gimė likus trims dienoms iki to, kai „Santa Cruz“ laimėjo valstijos čempionatą.