captcha

Jūsų klausimas priimtas

Stirna albinosė į Lietuvą įžengti nedrįso

Sieną su Baltarusija kontroliuojantys pasieniečiai užfiksavo retą gyvūną – stirną albinosę, rašoma pranešime spaudai. Ji prie pat sienos linijos priartėjo išėjusi iš miško Baltarusijoje, tačiau į Lietuvą nedrįso įžengti.
VSAT nuotr.
VSAT nuotr.

Į vaizdo stebėjimo kameromis sieną su Baltarusija kontroliavusių VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnų akiratį pateko ne sienos pažeidėjai ar kontrabandininkai, o stirna albinosė. Toks gyvūnas yra labai retas.

Kartu su dar dviem stirnomis išėjusi iš miško Baltarusijos pusėje albinosė prie sienos su Lietuva visiškai priartėjo Šalčininkų rajono Bygirdų kaimo prieigose. Stirnos pateko ant keliuko, nuo kurio iki sienos linijos – vos keli žingsniai. Valstybių siena čia eina grioviu. Stirna albinosė kelias minutes žiūrėjo į Lietuvos pusę, tačiau sienos neperėjo. Lietuvos pusėje čia plyti laukas.

Pastoviniavusi ir vėliau kiek paėjusi palei sieną vedančiu keliuku Baltarusijos pusėje albinosė ir dvi kitos stirnos liuoktelėjo atgal į mišką kaimyninėje šalyje. Daugiau jos į Lietuvos pasieniečių akiratį nebepateko.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...