captcha

Jūsų klausimas priimtas

Garsiai loję šunys Lenkijoje prišaukė pagalbą sunegalavusiai šeimininkei

70-metė Lodzės gyventoja atsibudo ir pajuto, kad jai paralyžiuotos kojos. Moteris tris dienas nei gėrė, nei valgė, nes negalėjo pakilti iš lovos. Nuo mirties ją išgelbėjo jos trys šunys. Jie taip garsiai ir ilgai lojo, kad susinervinę kaimynai už nepakenčiamą triukšmą senosios moters bute iškvietė miesto viešosios tvarkos saugotojus.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Tai turėjo būti įprastas skundas, kokių gaunama daug. Viešosios tvarkos pareigūnai gavo skundą, kad kelių šunų savininkė blogai rūpinasi savo gyvūnais.

„Gyventojai skundėsi dėl iš buto skindančio triukšmo ir nemalonaus kvapo“, – laikraščiui „Express Ilustrowany“ pasakojo gyvūnų globos tarnybos vadovas Lukaszas Berlinskis.

Pareigūnai atvyko nurodytu adresu, tačiau niekas jiems durų neatidarė. Buvo girdėti tik garsus šunų lojimas.

„Gyventojai mus įspėjo, kad gyvūnų savininkė turi sveikatos bėdų. Todėl šį reikalą reikėjo tirti rimtai“, – aiškino L. Berlinskis.

Pareigūnai apėjo namą iš kitos pusės, rado šiek tiek ir pravirą langą ir garsiai šaukė 70-metę buto šeimininkę. Po kurio laiko išgirdo moters balsą. Ji sakė, kad jai reikalinga pagalba. Iškviesti ugniagesiai gelbėtojai prie praviro lango atrėmė kopėčias ir pro jį pateko į vidų. Jiems pavyko nuvyti šunis, kurie gynė sergančią šeimininkę. Vyrai atvėrė buto duris. Buto šeimininkė buvo praradusi daug skysčių, alkana ir išsekusi, pasakojo L. Berlinskis.

Moteris buvo nugabenta į ligoninę, o šunys – į prieglaudą. Jie ten lauks, kol jų 70-metė šeimininkė pasveiks, rašo portalas tvn24.pl.

Pasak veterinaro, gyvūnai buvo prižiūrėti.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...