captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kauno studentai pagamino milžinišką margutį

Kauno studentai pagamino ir Laisvės alėja rideno daugiau kaip 5,5 metro aukščio margutį. Taip siekta ne tik rekordo, bet ir parodyti studentijos vienybę.
Stop kadras
Stop kadras

Paskutinės nakties, kaip prieš egzaminus, studentams nepritrūko – 3 metrų pločio ir kiek daugiau nei 5,5 metro aukščio margutį jie gamino devynias naktis ir neslepia – tai buvęs tikras iššūkis.

„Dabar jau kai pabaigėm gaminti šį milžinišką margutį, atsiguli į lovą ir galvoji, kad nebėra ką veikti. Pagrindinės medžiagos iš ko jis pagamintas – 9 milimetrų fanera, putų polistirolas ir makrofleksas“, – sakė studentai Tadas Bekeris ir Marius Jesiskis.

Nuo Studentų skvero ridenamas margutis kiek stabtelėjo prie fontano – čia, susiaurėjus Laisvės alėjai, studentai apie 250 kilogramų sveriantį kiaušinį, lydimi kauniečių plojimų, turėjo panešti apie šimtą metrų. 

Kauno studentai sieks patekti į Lietuvos rekordų knygą – sako, pagaminę didžiausią butaforinį kiaušinį. Bet, pasak jų, ne tai svarbiausia.

„Norėjom atgaivinti tradiciją, kuri buvo organizuota prieš 20 metų, kai aukštosios mokyklos konkuravo tarpusavyje, o dabar, kaip matote, mes po 20 metų nekonkuruojame nei tarp aukštųjų mokyklų, nei studentai tarpusavyje, o bendrai visi ridename šitą margutį“, – kalbėjo studentas Lukas Stumbra.

Studentai skaičiuoja, kad margutį Laisvės alėja rideno apie 700 metrų – iki Muzikinio teatro sodelio. Čia jis bus iki Atvelykio.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...