captcha

Jūsų klausimas priimtas

Neva dingęs penkiametis svetainėje miegojo po sėdmaišiu

5-erių metų berniukas iš Velso privertė ne juokais sunerimti jo tėvus, kurie net kreipėsi į policiją po to, kai jis staiga pradingo svetainės. Po daugiau nei valandą trukusių paieškų pradingėlį rado jo sesuo – šis snaudė po sėdmaišiu.    
BFL nuotr.
BFL nuotr.

5-erių metų berniukas iš Velso privertė ne juokais sunerimti jo tėvus, kurie net kreipėsi į policiją po to, kai jis staiga pradingo iš svetainės. Po daugiau nei valandą trukusių paieškų pradingėlį rado jo sesuo – šis snaudė po sėdmaišiu.

29-erių Andrew Lorey ir 28-erių Samantha Thomas policijai pranešė, kad jų sūnus Jensonas Lorey pradingo iš namų, kol tėvas buvo virtuvėje, o mama – sporto klube, skelbia upi.com.

„Pradėjau šaukti ir išbėgau į gatvę, jo ieškodamas. Jau maniau, nutiko blogiausia. Pasikvietėme policiją. Paieškoje dalyvavo 12 pareigūnų su tarnybiniais šunimis ir sraigtasparniu. Jie apieškojo rūsį, jie apieškojo absoliučiai viską. Visi mūsų pažįstami ir nepažįstami  taip pat įsitraukė į sūnaus paieškas. Parama buvo tiesiog stebinanti“, – prisimena penkiamečio tėvas.

Praėjus daugiau nei valandai paieškų, kita šeimos atžala – metais vyresnė dukra Sienna  savo broliuką aptiko miegantį po svetainėje pūpsančiu sėdmaišiu.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Įvairenybės

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...