Gyvenimas

2019.03.27 18:30

Pramoga „Sostų karų“ gerbėjams: serialo kūrėjai įvairiose šalyse paslėpė 6 sostus, 2 vis dar nerasti

LRT.lt2019.03.27 18:30

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčio HBO serialo „Sostų karai“ paskutinysis sezonas pasirodys jau kitą mėnesį, o jo kūrėjai fanams sugalvojo neįprastą pramogą. Šešiose skirtingose pasaulio vietose paslėpė serialo simboliu tapusio metalinio sosto kopijas ir pasidalino užuominomis, kaip juos rasti. 4 sostus gerbėjams aptikti jau pavyko, tačiau kur slepiasi dar 2 – kol kas nežinoma.

Negalėdami išduoti jokių detalių apie artėjantį paskutinį serialo „Sostų karai“ sezoną, HBO gerbėjus nusprendė nudžiuginti kitaip – surengė netikėtą lobio medžioklę. Tiesa, lobis, kurį reikia atrasti – metalinis sostas iš kardų, kurį užimti nori serialo herojai.

HBO slaptose vietose visame pasaulyje paslėpė 6 tokius sostus ir savo „Youtube“ paskyroje pasidalijo užuominomis, kaip juos atrasti – valandos trukmės 360 laipsnių lokacijų vaizdo klipais.

Klipai pavadinti pagal kiekvieną lokaciją ir atspindi serialo įvykius bei nuotaiką – „Miško sostas“ („Throne of the Forest“), „Valirijos sostas“ („Throne of Valyria“), „Džiaugsmo sostas“ („Throne of Joy“), „Šiaurės sostas“ („Throne of the North“), „Ledo sostas“ („Throne of Ice“) ir dar vienas, kuris kol kas laikomas paslaptyje.

4 iš šių sostų jau rasti – serialo gerbėjai aptiko juos įvairiose šalyse: „Miško sostas“ rastas Didžiojoje Britanijoje, „Valirijos sostas“ aptiktas Brazilijoje, „Džiaugsmo sostas“ rastas Ispanijoje, o „Šiaurės sostas“ – Švedijoje.

Dviejų sostų vietos vis dar lieka neatrastos. Vienas iš jų – „Ledo sostas“, o jo aplinkoje matyti sniegas ir ledas, tankus spygliuočių miškas. Vieni spėja, kad sostas gali būti Kanadoje, kiti – Islandijoje.

„Sostų karų“ gerbėjai internete dalijasi savo atradimų nuotraukomis ir vadina tai smagiu ir įkvepiančiu žaidimu.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt