Naujienų srautas

Gyvenimas2019.03.26 07:00

Išmėginkite duše jau šiandien: galvos mankšta, kuri padeda kovoti su kaktos raukšlėmis

Po pratimo turi užplūsti šiluma – jausite, kaip galva atsipalaiduoja, kaip ateina energijos pliūpsnis, būsite iš tiesų pasiruošę pasitikti dieną, apie neįprastą, tačiau naudingą galvos mankštą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako veido mankštų trenerė, savimasažo ekspertė Viktorija Baltramiejūnienė. Ji pademonstravo ir pratimus, kuriuos pataria atlikti duše.

Pasak V. Baltramiejūnienės, jei galvojate, kad kaktos raukšlių priežastis slypi tik plote nuo antakių iki plaukų linijos – klystate, nes visa skalpo dalis yra vientisa ir priklauso kaktai. „Jei bus bėdų visoje zonoje, kakta irgi sureaguos“, – įsitikinusi specialistė.

Ji pataria duše nešvaistyti laiko ir atlikti trumpą galvos savimasažą: „Tai mankšta, skirta galvai, daroma duše. Tai galvos savimasažas, kurį sąžiningai pati atlieku kiekvieną rytą. Aš nepastebėjau, kaip tai darau, bet paskui pagalvojau, kad tai tarsi kavos puodelis galvai, kuris padeda nuo kaktos raukšlių.“

V. Baltramiejūnienė tikina, kad mankštos nauda – ne tik mažėjančios kaktos raukšlės. „Jei užkritę viršutiniai akių vokai – jie į pastangas taip pat reaguoja. Jei jaučiamas stresas, galvos skausmai – mankštos pagalba nuimame spaudimą. Jei dažote plaukus, juos sustiprinate“, – vardija specialistė.

Mankštą reikėtų atlikti naudojant plaukų kaukę arba balzamą, nes reikia, kad galvos oda būtų slidi. Be to, pratimus reikėtų daryti pasilenkus – tuomet dirba ir nugaros raumenys, o į galvos odą patenka daugiau kraujo ir daugiau deguonies.

„Po pratimo turi jaustis šiluma – jausite, kaip galva atsipalaiduoja, kaip ateina energijos pliūpsnis. Būsite iš tiesų pasiruošę pasitikti dieną, smegenys bus pamaitintos, sprendimai pozityvesni, plaukai geriau augs. Pagrindinis estetinis rezultatas – mažesnės kaktos raukšlės“, – pabrėžia V. Baltramiejūnienė.

Specialistės atliekamas savimasažas – laidos įraše (nuo 15:00 min.)

Labas rytas, Lietuva I dalis

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi