Gyvenimas

2019.03.15 13:19

Bene vienintelis Vilniuje nagų meistras vyras įvardijo pavasario tendencijas

LRT.lt2019.03.15 13:19

Tomas Gabrielius Kuzas grožio industrijoje sukasi jau penkerius metus, tačiau jo žiniomis vis dar yra vienintelis nagų meistras vyras visame Vilniuje, rašoma pranešime žiniasklaidai. Jis pasakojo, kad šiais metais madingiausia nagus dailinti minimaliai, bet kūrybiškai.

T. G. Kuzas dėl nagų meistro amato prieš kelerius metus ryžosi nutraukti apskaitininko karjerą. Jaunas vyras prisipažįsta, kad laimę atrado tik išdrįsęs kardinaliai pakeisti profesiją, o dabar ne tik rūpinasi dailiomis klientų rankomis, tačiau šios srities paslapčių moko ir kitus šalies specialistus.

Pasak nagų meistro, dirbančio Kristinos Ivanovos įkurtoje grožio studijoje „Kristina”, sveiki ir prižiūrėti nagai visais laikais išliks madingi. „Todėl labai svarbu nešlifuoti, nešiaušti nago plokštelės, sveikai maitintis ir gerti daug vandens. Pilnavertė mityba tikrai yra natūralaus grožio priežastis”, –  primena T. G. Kuzas.

Šiais metais nagų dailinimo srityje vyrauja kūrybiškas minimalizmas, holografiniai motyvai, avangardiniai ir pop meno piešiniai.

„Kaip ir kiekvienais metais, pavasarį pasitiksime ilgėdamiesi pastelinių atspalvių, tačiau ir visus likusius metus madingos išliks natūralios, blankios spalvos, abstraktūs ir pop meno piešiniai, šiais metais vienareikšmiškai karaliauja koraliniai atspalviai: nuo lengvos rožinės iki drąsios oranžinės”, – pasakojo manikiūro meistras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.