Gyvenimas

2019.02.21 12:22

V. Bareikis pristatė „Plikių dainos“ vaizdo klipą: nusifilmavo ir Sasha Song

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.02.21 12:22

„Plikių dainos“ autorius ir atlikėjas Vidas Bareikis sako nesitikėjęs, kad daina apie pramogų pasaulio šukuosenų aktualijas taps tokia populiaria, tačiau džiaugiasi pristatydamas dainos vaizdo klipą, dėl kurio atsirado net ir norinčių paaukoti plaukus. Be to, vaizdo įraše galima išvysti ir dainos herojų – atlikėją Sashą Song.

Atlikėjas ir dainos autorius portalui LRT.lt pasakoja, kad norėjo parašyti linksmų dainų apie šou verslo aktualijas muzikos apdovanojimams M.A.M.A. Jo pastebėjimu, praėjusiais metais būtent plaukų tema buvo ganėtinai aktuali – vieni stebino rinkdamiesi ryškias spalvas, kiti negailestingai nusirėždavo ilgas kasas ir pan. „O vėliau prisiminiau ir nemažai aptarinėtą dingusių Sashos Song plaukų istoriją“, – prisimena V. Bareikis.

Akustiška odė plikiams, nuskambėjusi apdovanojimuose, o vėliau – radijo eteryje, sulaukė tokio populiarumo, kad teko įrašyti studijinę kūrinio versiją ir nufilmuoti vaizdo klipą.

Paklaustas, ar nebijojo įžeisti kolegos, dainuodamas apie dingusius plaukus, Vidas patikina, kad jis visuomet stengiasi juokauti neįžeisdamas kitų, tad ir dainoje tiesiog konstatavo faktus, kurie galbūt jau savaime yra linksmi.

A. Barzdžiaus nuotr.

„Be to, akivaizdu, kad Sashai Song su humoro jausmu viskas gerai – po to , kai „Plikių daina“ nuskambėjo M.A.M.A renginyje, jis savo „Facebook“ paskyroje parašė, kad jam labai smagu, kad humoras būna ne kandus, o palaikantis. Juk dainoje raginu nenusiminti, nes aš plaukų seniai netekęs ir mūsų plikių yra visa armija. Taigi iškart padėkojau Sashai už puikų požiūrį ir pasiūliau prisijungti. Jo nuostabus balsas puikiai tiko dainai, jį taip pat galima išvysti ir dainos vaizdo klipe“, – pasakoja V. Bareikis.

Pats Sasha Songa sakosi sužavėtas tokio Vido gesto:„Daina apie Lietuvos žvaigždžių plaukus buvo pateikta su skoningu humoru, o priedainyje V. Bareikis pradėjo dainuoti apie mano šukuoseną. Iš tikrųjų aš buvau labai sužavėtas tokio Vido gesto, nes dainoje visiškai nebuvo pašaipos, o atvirkščiai – palaikymas, sveikas ir skoningas humoras su žinute, kad būti plikiu yra visai neblogai. Tad ačiū jam už suteiktą gerą nuotaiką, o svarbiausia – paskatinimą būti savimi ir mylėti savo plikę.“

Pradėjęs ieškoti norinčių nusifilmuoti klipe, Vidas sako supratęs, kokia ši tema aktuali. Juk veikiausiai kiekvienas pažįstame bent kelis plikius.

„Ir klipui jų surasti nebuvo sunku. Paskelbus atranką „Facebooke“, atsiliepė daugybė vyrukų iš visos Lietuvos, dabar netgi turime savotišką plikių kanalą socialiniame tinkle, – sako atlikėjas. – Pastebėjau tendenciją, kad dauguma vyrų, turinčių tokią tvarkingą „šukuoseną“, yra ganėtinai sportiški ir savimi rūpinasi. Filmavimas stereotipą, kad plikis būtinai yra skustagalvis, tikrai sugriovė. Beje, buvo ir tokių, kurie dėl klipo pasisiūlė nusiskusti.“

Su V. Bareikiu susitikti, aptarti naująjį klipą, gauti parašą, pabendrauti, įsigyti atributikos bei nusifotografuoti gerbėjai galės visą šį savaitgalį Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančios Knygų mugės Muzikos salėje, kur atlikėjas planuoja praleisti kuo daugiau laiko.

„Plikių dainos“ vaizdo klipas:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt