Gyvenimas

2019.02.13 11:09

G. Clooney: spauda juodina Meghan Markle panašiai kaip princesę Dianą

BNS2019.02.13 11:09

Bulvarinė spauda „juodina ir persekioja“ Meghan Markle lygiai taip pat kaip velionę princesę Dianą, australų žurnalui WHO pareiškė Holivudo superžvaigždė George'as Clooney. Anot jo, istorija kartojasi ir vėl, o pirmasis kartas baigėsi tragedija. 

Artimas Meghan ir jos vyro princo Harry (Hario) draugas G. Clooney perspėjo dėl „istorijos kartojimosi“, žiniasklaidai vis karštligiškiau domintis pirmagimio besilaukiančia karališkąja pora.

„Tikrai noriu pasakyti, (kad) jie tiesiog visur vaikosi Meghan Markle“, – Los Andžele duodamas interviu WHO sakė G. Clooney.

„Tai septintą mėnesį besilaukianti moteris, ir ji yra persekiojama, juodinama ir vaikoma lygiai kaip buvo (persekiojama) Diana, ir istorija kartojasi. Matėme, kaip tai baigiasi“, – pridūrė jis.

SIPA nuotr.

Diana 1997 metais žuvo per automobilio avariją viename Paryžiaus tunelyje. Tragedija įvyko paparaciams motociklais persekiojant princesės automobilį.

Agresyvumu garsėjanti Didžiosios Britanijos spauda iš pradžių sveikino M. Markle atėjimą į karališkąją šeimą per pernai gegužės mėnesį iškeltas įspūdingas vestuves Vindzoro pilyje, kuriose dalyvavo ir G. Clooney su žmona, žmogaus teisių teisininke Amal.

Tuomet kalbėta, kad M. Markle – maišytos rasės aktorė – įkvėpė naujos gyvybės monarchijai, kartais pavadinamai išsikvėpusia ir atitrūkusia. Tačiau vėliau, nepaisant jos nėštumo, pranešimai apie ją darėsi vis kritiškesni. Buvo teigiama, kad rūmuose ginčijamasi dėl jos manierų.

Bulvariniai laikraščiai taip pat mėgavosi istorijomis apie subyrėjusią amerikietišką M. Markle šeimą. Praėjusią savaitę vienas laikraštis paskelbė itin asmenišką laišką, kurį Meghan esą parašė savo susvetimėjusiam tėvui. Jame jo maldaujama „liautis melavus“ ir išnaudojus jos santykius su savo vyru.

Reuters nuotr.

G. Clooney, davęs interviu WHO, kad pareklamuotų savo naują televizijos serialą „Catch-22“, smerkė jos privatumo pažeidinėjimą: „Negaliu jums apsakyti, kaip gniuždo matyti juos išplatinant dukters laišką tėvui; su ja elgiamasi negarbingai ir aš galvoju, kad tai neatsakinga, ir mane tai stebina.“

Harry ir jo vyresniojo brolio Williamo (Viljamo) santykiai su žiniasklaida po jų motinos žūties yra komplikuoti. Neseniai Harry atskleidė, kad ilgą laiką stengėsi susitaikyti su Dianos mirtimi, o prieš kelerius metus dėl to net prašė profesionalų pagalbos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt