Gyvenimas

2019.02.10 16:04

„Ką po darbo?“ E. Bučelytė: laisva diena po darbų skirta tingėjimui

Martina Račkauskaitė, Ieva Ripinskytė, LRT.lt2019.02.10 16:04

„Mano laisvalaikis – pilnas įvairovės“, – tikina LRT TELEVIZIJOS žurnalistė ir žinių vedėja Eglė Bučelytė. Nors mėgsta skaityti, megzti ir dažnai susitinka su draugais, vis dėlto pirmąją dieną po kelių iš eilės darbo dienų skiria ne kam kitam, o tinginiavimui.

LRT TELEVIZIJOS žurnalistė ir žinių vedėja E. Bučelytė pasakoja, kad kartais laiką po darbo skiria paprasčiausiam poilsiui.

„Pirmoji diena, kai nereikia eiti į darbą po kelių darbo dienų, skirta tinginiavimui. Kartais net ir iš chalato stengiuosi neišlįsti, mėgaujuosi tuo buvimu namuose, tokiu šliaužiojimu“, – tikina ji.

Pasak žurnalistės, kai jau išsitinginiauja, laiką po darbo stengiasi leisti kaip tik įmanoma smagiau: „Mano laisvalaikis – pilnas įvairovės. Ir su draugais reikia susitikti, ir knygą paskaityti, ir pamegzti, ir paslidinėti žiemą, o vasarą – pabėgioti.“

V. Radžiūno/LRT nuotr.

Dar vienas užsiėmimas – tai laikas, leidžiamas gamtoje. Karštuoju sezonu E. Bučelytė būna sodyboje.

„Nėra taip, kad pasakyčiau, jog mėgstu tik skaityti ar žiūrėti filmus, vaikščioti į kino teatrus. Megzti patinka, bet kas keisčiausia, kad tie mano mezginiai retai kada pabaigiami. Tiesiog pats mezgimo procesas man tinkamas. Ypač žiemą, prisėdus prie televizoriaus ar klausantis muzikos. Patinka paraizgyti“, – kalba žurnalistė.

Žinių vedėja E. Bučelytė neslepia, kad mezgimas ją lydi ilgai, tačiau jaunystėje tuo užsiėmė aktyviau: „Jaunystėje tai būdavo tas vienintelis būdas originaliai apsirengti ar išsiskirti iš kitų, tad dabar jau turbūt praradau savo kvalifikaciją.“

Parengė Viktorija Juškauskaitė.

Daugiau – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.