Gyvenimas

2019.02.04 12:03

Koncertą 320 metrų po žeme surengę „Colours of Bubbles“: arčiau pragaro būti dar neteko

LRT.lt2019.02.04 12:03

Viena žinomiausių Lietuvos roko grupių „Colours of Bubbles“ surengė ypatingą koncertą Lenkijoje daugiau nei 300 metrų po žeme. Grupės muzika savaitgalį skambėjo buvusioje angliakasių šachtoje, kuri yra Zabžės miestelyje, netoli Katovicų, rašoma pranešime spaudai.

Anot organizatorių, koncertais tokiose neįprastose vietose siekiama klausytojus supažindinti su įvairia kokybiška muzika, skatinama išeiti iš komforto zonos klausantis muzikos ne koncertų salėje.

Pasirodymus šioje vietoje prieš tai surengė ukrainiečių atlikėjas Sasha Boole, postmodernaus džiazo kūrėjas Seanas Noonanas ir lenkų multiinstrumentalistas Jozefas Skrzekas. Vasario 2 d. 320 metrų gylyje savo žinomiausius kūrinius atliko lietuviai „Colours of Bubbles“.

„Mes laimingi, kad vis stiprėja muzikinės pažintys su klausytojais iš kaimyninių šalių“, – teigia grupės vokalistas Julijus Aleksovas.

Paklausti apie koncertą, grupės nariai juokavo, jog arčiau pragaro jiems būti dar neteko.

„Viskas atrodė tarsi filme – specialiais liftais nusileidome į buvusią šachtą, o joje išsaugotais senais bėgiais į koncertų salę buvo gabenami mūsų instrumentai. Vaikščiojome su šalmais ir gan ilgai bandėme suvokti, kad tikrai esame 320 metrų po žeme ir čia grosime!“ – sako grupės gitaristas Tomas Grubliauskis.

Šis pasirodymas – ne pirmasis šiauliečių koncertas Lenkijoje. Grupė į šią šalį koncertuoti keliauja keliskart per metus. Prieš dvejus metus už pasirodymą „BalconyTV“ kanale Poznanėje lietuvių muzikantai laimėjo publikos simpatijų prizą.

Sausio pabaigoje „Colours of Bubbles“ antrą kartą savo karjeroje tapo metų roko grupe M.A.M.A. apdovanojimuose Lietuvoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt