Gyvenimas

2019.01.31 14:47

M. Markle ir toliau laužo taisykles: šįkart dar ir bando nuslėpti

lrytas.lt2019.01.31 14:47

Praėjusių metų gegužę į karališkosios šeimos gretas įstojo dar vienas narys. Vos tapusi princo Harry žmona Meghan Markle turėjo išsižadėti daugeliui įprastų pramogų ir įpročių – viešumoje naujoji Sasekso kunigaikštienė pradėjo laikytis griežto etiketo, ką ir bekalbėti apie socialinius tinklus, kuriais buvusi amerikiečių aktorė itin mėgo naudotis.

Vis tik, šaltinių duomenimis, instagramo moteris neatsisakė. Manoma, kad ji susikūrė slaptą anketą, per kurią susirašinėja su Jungtinėse Valstijose ar Kanadoje likusiais draugais. Anot šaltinių, taip kunigaikštienė elgiasi dėl to, nes yra vieniša ir jaučiasi izoliuota.

Taip pat yra teigiama, jog M. Markle turėjo šio socialinio tinklo anketą ir anksčiau, tačiau ją teko ištrinti dėl neigiamų ir grasinančių aplinkinių komentarų.

„Buvo daugybė neigiamų komentarų. Daugelį iš jų parašė vadinamieji „troliai“. Norėdama apsaugoti savo psichinę sveikatą šią anketą ji turėjo ištrinti prieš pat Kalėdas“, – pasakojo šaltinis.

Tačiau M. Markle tikrai nėra pirmoji, kuri paslapčia naudojasi socialiniais tinklais – princas Harry feisbuku naudojosi net ketverius metus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt