Gyvenimas

2019.01.28 10:45

Serialas „Suits“ nutraukiamas: be M. Markle žiūrovų nebedomina

15min.lt2019.01.28 10:45

Britų princo Harry žmoną Sasekso hercogienę Meghan išgarsinęs serialas „Kostiumuotieji“ („Suits“) artėja prie pabaigos – paskelbta, kad naujas sezonas bus paskutinis, ir dar gerokai trumpesnis. Serialas neišlaikė jam tekusio išbandymo, kai pernai iš jo dėl skirtingų priežasčių pasitraukė du pagrindiniai aktoriai – Meghan Markle ir Patrickas J. Adamsas.

Dabar jau Sasekso hercogienė Meghan šiame seriale vaidino advokatę Reičel Zein nuo pat jo pradžios 2011 metais. Būtent „Kostiumuotieji“ ją išgarsino kaip aktorę, tačiau užsimezgus draugystei su britų princu, karjerą Holivude teko paaukoti. Netrukus po to, kai Meghan Markle nusifilmavo paskutinėje „Kostiumuotųjų“ scenoje, buvo pranešta apie jos sužadėtuves su princu Harry. O paskutinė serija, kurioje buvo galima ją pamatyti, TV eteryje parodyta 2018-ųjų balandį – mėnesį iki karališkųjų vestuvių.

Kartu su Meghan iš serialo pasitraukė ir jos mylimąjį vaidinęs Patrickas J. Adamsas. Daug kas spėliojo, ar dingus jų vaidintiems personažams „Kostiumuotieji“ dar gebės pritraukti žiūrovų dėmesį, o šią savaitę paaiškėjo, kad šio išbandymo serialas vis tik neįveikė.

AFP/Scanpix nuotr.

2018-ųjų liepą prasidėjo aštuntasis serialo sezonas be Meghan ir Patricko. Šiuo metu yra padaryta vidurio sezono pertrauka, o naujos serijos sugrįš sausio pabaigoje. Tačiau trečiadienį serialą kurianti kompanija oficialiai patvirtino, kad „Kostiumuotieji“ eina prie pabaigos – devintas sezonas bus paskutinis. Ir šis dar bus net trumpesnis – turės tik 10 serijų, kai įprastai būdavo parodoma po 16.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.