Gyvenimas

2019.01.14 18:51

Britų kunigaikštienė M. Markle kūdikio tikisi susilaukti iki gegužės pradžios

BNS2019.01.14 18:51

Didžiosios Britanijos princo Harry  sutuoktinė Sasekso kunigaikštienė Meghan Marklepirmadienį savo gerbėjams pranešė, kad jau šešis mėnesius yra nėščia ir balandžio pabaigoje ar gegužės pradžioje turėtų susilaukti pirmagimio.

Per apsilankymą šiaurės vakarų Anglijoje buvusi JAV televizijos aktorė, laikydama rankas ant apvalėjančio pilvuko, sakė dar nežinanti mažylio lyties.

„Ji pasakė, kad jau šešis mėnesius yra nėščia ir turėtų gimdyti balandžio pabaigoje ar gegužės pradžioje“, – britų žiniasklaidai sakė Kim Thompson, viena iš žmonių, su kuriais susitiko karališkosios šeimos pora. 

Harry ir Meghan taip pat kalbėjosi su grupele vaikų iš Šv. Onos katalikiškosios pradinės mokyklos Berkenhede. Pastarieji domėjosi būsimo vaikelio lytimi.

„Aš jos paklausiau, ar tai bus mergaitė, ar berniukas. Ji atsakė, kad nežino“, – pasakojo 9-erių metų Kitty Dudley.

Harry ir Meghan pasakiškos vestuvės pagal karališkas tradicijas vyko praėjusių metų gegužę Vindzoro pilyje. Spalį pora pranešė apie numatomą šeimos pagausėjimą.

Kensingtono rūmai, poros oficiali rezidencija Londone, tuomet informavo, kad kunigaikštienė gimdyti turėtų 2019 metų pavasarį.

Karališkųjų rūmų pareigūnai paprastai tikslios numatyto gimdymo datos neskelbia.

Praėjusią savaitę Meghan savarankiškai ėmėsi pirmųjų labdaros organizacijų globos. Jos patronuojamos organizacijos dirba švietimo, teatro, pagalbos pažeidžiamoms moterims ir gyvūnų teisių srityse. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.