Naujienų srautas

Gyvenimas2019.01.11 18:30

Netradicinė povestuvinė kelionė Transsibiro traukiniu po Rusiją

Marius Karlonas su žmona spalio pabaigoje nusprendė, kad jų povestuvinė kelionė nebus įprastas. Atmetę dažniausiai lankomas poilsines kryptis, pora nusprendė leistis į beveik mėnesį trukusią kelionę žymiuoju Transsibiro traukiniu.

Kaip sako M. Karlonas, jie ilgai svarstė apie kelionę šiuo maršrutu, o jie norėjo netradicinės povestuvinės kelionės, kurioje galėjo daryti, ką nori, nesilaikyti standartų.

Transsibiro traukinio maršrutas įžymus tuo, kad tai ilgiausias traukinio maršrutas pasaulyje, kurio ilgis – 9300 kilometrų. Anksčiau šiuo maršrutu tekdavo keliauti dvi savaites, o dabar kelionė trunka apie šešias su puse dienos.

„Kadangi tris kartus išlipome iš to traukinio, kelionėje užtrukome 22 dienas, bet didžiąją laiko dalį praleidome išlipę iš traukinio, keliaudami po gamtą, miestus, kalnus, susipažindami su kraštu“, – pasakoja M. Karlonas.

Ornitologas sako, kad keliaujant šiuo maršrutu reikia nebijoti nuklysti nuo maršruto. Aišku, kelionės metu kilo ir sunkumų. Daugiausiai jų sukėlė kalbos barjeras.

„Paslaugų sektoriaus darbuotojų bendravimas buvo grubokas ir rusų kalbos nemokėjimo jie netoleravo“, –  pasakoja vyras.

Plačiau apie tai – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi