Gyvenimas

2019.01.07 12:30

Garsiausiai nuskambėję praėjusių metų įvykiai užsienio pramogų pasaulyje

15min.lt2019.01.07 12:30

Kol 2019-ieji pirmomis metų dienomis užsienio žvaigždyne ramūs, kviečiame apžvelgti ir prisiminti didžiausius 2018 metų įvykius ir skandalus užsienio pramogų pasaulyje.

V. Beckham reklama su „nesveikai lieknu“ modeliu

Lygiai prieš metus, 2018-ųjų sausį, mados mylėtojai sujudo dėl Victorios Beckham akinių reklaminės fotosesijos. Tiksliau, dėl joje įamžinto modelio – garsi dizainerė savo gaminiams reklamuoti pasirinko lietuvę manekenę Giedrę Dukauskaitę, tačiau ši daug kam užkliuvo dėl savo figūros. Žmonės ėmė piktintis, esą pasirinkusi tokią liekną manekenę dizainerė propaguoja mitybos sutrikimus.

Tačiau netrūko ir G. Dukauskaitė, išvadintos „nesveikai liekna“, gynėjų: kiti pastebėjo, kad manekenė daug lieknesnė atrodo tiesiog dėl oversized stiliaus drabužių ir masyvių akinių, o pažiūrėjus kitas merginos nuotraukas nesveiku lieknumu jos apkaltinti tikrai negalėtum.

„Skeletu“ išvadintos G. Dukauskaitė užsienio spaudoje stojo ginti ir jos mama, pareiškusi, kad Giedrė liekna yra iš prigimties, o apetitu nė kiek nesiskundžia – visuomet valgo daug ir niekad neatsisako riebaus bei sotaus lietuviško maisto.

K. Jenner slėptas nėštumas ir gimdymas

Vasario mėnesį jaunoji kosmetikos magnatė ir realybės šou žvaigždė Kylie Jenner pranešė, kad susilaukė pirmagimės. Nors garsenybės nėštumas buvo vieša paslaptis, tačiau tik pagimdžiusi dukrą K. Jenner pirmą kartą viešai patvirtino, kad iš tiesų buvo nėščia.

AFP/Scanpix nuotr.

Visą nėštumą žvaigždė nesirodė viešumoje, nekėlė jokių nuotraukų į socialinius tinklus, o ir jos garsioji šeima bei draugai buvo atsitvėrę tylos siena – kad Kylie laukiasi, buvo žinoma tik iš gandų ir nepatvirtintų šaltinių.

Pagaliau pasiryžusi atskleisti savo paslaptį, K. Jenner paviešino mini filmuką, kuriame įamžintos jos slėpto nėštumo akimirkos.

Khloe Kardashian neištikimybės skandalas

Realybės šou žvaigždei Khloe Kardashian šie metai buvo tarsi linksmieji kalneliai – pilni pakilimų ir nuopolių. Garsenybė balandžio 12-ąją tapo mama, tačiau taip išsvajotą vaikelio atėjimą aptemdė skaudi išdavystė: kelios dienos prieš gimdymą išaiškėjo, kad Khloe mylimasis ir dukters True tėvas, NBA krepšininkas Tristanas Thompsonas nėštumo metu jai buvo neištikimas su keliomis moterimis. Tad gimdyti K. Kardashian buvo priversta su sudaužyta širdimi. 

Reuters/Scanpix nuotr.

Pagimdžiusi Khloe visą savo dėmesį sutelkė į dukrą ir nenorėjo priimti jokių skubotų sprendimų, o ilgainiui ėmė lipdyti santykius ir su mylimuoju. Šis skandalas poros neišskyrė. Kalbama, kad pora jau planuoja antrą vaikelį...

Karališkasis kūdikis nr. 1

Balandžio 23-iąją pasaulį išvydo trečiasis princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaikas – sūnus Louisas. Šio karališko kūdikio pasaulis laukė lygiai taip pat, kaip ir pirmųjų dviejų poros vaikų – visuomenės susidomėjimas buvo milžiniškas.

Reuters/Scanpix nuotr.

Praėjus vos septynioms valandoms nuo gimimo, mažasis princas jau buvo pristatytas pasauliui – ką tik pagimdžiusi hercogienė su vyru ir naujagimiu ant rankų išėjo iš ligoninės. Papozavę istorinėms nuotraukoms, jie išvažiavo namo.

Problemiškoji M. Markle šeima

Dar Meghan Markle būnant tik princo Harry sužadėtine, jos šeimos nariai ėmė pelnytis iš šios būsimos karališkos sąjungos. Daugybė išdalytų interviu daugiausiai juodino Meghan, tačiau „vyšnia ant torto“ tapo skandalas su jos tėvu Thomu.

Likus vos kelioms dienoms iki karališkų vestuvių paaiškėjo, kad M. Markle parsidavė paparacams – pozavo surežisuotoms nuotraukoms, kaip jis neva ruošiasi dukters vestuvėms. Šiam sandoriui išlindus į dienos šviesą, susigėdęs ponas Markle'as pranešė nebedalyvausiantis dukters vestuvėse, kad nepadarytų jai dar daugiau gėdos. Galiausiai link altoriaus Meghan palydėjo princas Charlesas, o vestuvėse iš jos šeimos narių tedalyvavo vienintelė mama.

Bet drama su Meghan Markle šeima nesibaigia iki pat šiol – karts nuo karto pasirodo naujų priekaištų hercogienei, o su tėvu ji visiškai nutraukė bendravimą. Šis per žiniasklaidą vis bando prisibelsti į dukters širdį, bet kol kas jam tai nesiseka.

Karališkosios vestuvės

Be abejo, kalbant apie 2018 metus, neįmanoma nepaminėti karališkųjų princo Harry ir M. Markle vestuvių. Visą pusmetį iki jų šis įvykis buvo užvaldęs naujienų portalus, o pagaliau atėjus ilgai laukti gegužės 19-ajai, prikaustė milijardų žmonių dėmesį.

Stebuklingas Brigitte Nielsen kūdikis

Gegužę aktorė ir buvęs modelis Brigitte Nielsen pranešė netikėtą naujieną: ji, būdama 54-erių, laukiasi penktojo vaiko. Birželio 22-ąją pagimdė taip išsvajotą dukrą Fridą – jos aktorė su vyru, Italijos modeliu Mattia Dessi, laukė net 10 metų. Kai gimė dukra, aktorei jau buvo 55-eri.

Drake'o tėvystės skandalas

Vienas populiariausių šių dienų reperių Drake'as mėgino nuslėpti, kad susilaukė vaiko su buvusia pornografinių filmų aktore Sophie Brussaux. Sujudimas dėl slapto Drake'o vaiko kilo, kai kitas reperis Pusha T, su kuriuo Drake'as seniai nesutaria ir konkuruoja, išleido savo dainą „The Story of Adidon“. Joje buvo užsiminta apie slepiamą vaiką, ir galiausiai Drake'ui teko pripažinti – taip, jis iš tiesų turi sūnų.

J. Bieberio santykių viražai

Dar metų pradžioje popdainininkas Justinas Bieberis buvo atnaujinęs romaną su sena savo meile Selena Gomez, tačiau birželį meilę prisiekinėjo jau kitai – modeliui Hailey Baldwin. Jiedu taip pat seniau yra buvę pora, ir 2018-aisiais atnaujino santykius. Tačiau tokios žaibiškos santykių kloties nesitikėjo niekas – jau liepą dainininkas pasipiršo manekenei, o rugsėjį jiedu slapta susituokė.

D. Lovato narkotikų perdozavimas

Liepos mėnesį popžvaigždė Demi Lovato atsidūrė per plauką nuo mirties: dainininkė perdozavo narkotikų. Problemų su kvaišalais D. Lovato turėjo dar paauglystėje, tačiau laiku susiėmė ir visiškai metė gerti bei vartoti narkotikus. Blaiviai dainininkė pragyveno šešerius metus, tačiau 2018-aisiais atkrito. D. Lovato klaidingai manė, kad gali kontroliuoti suvartojamo alkoholio ar kvaišalų kiekį ir žinos, kada sustoti, tačiau realybė pasirodė kitokia: vėl pajutusi kvaišalų skonį, mergina įniko į juos dar stipriau, kas vos nesibaigė mirtimi. 

Kai tik medikai pastatė D. Lovato ant kojų, ji patraukė tiesiai į reabilitacijos kliniką, kur praleido keletą mėnesių. Dabar bando sugrįžti į įprasto gyvenimo vėžes ir dėkoja Dievui, kad davė jai dar vieną šansą.

Repo dievaičių peštynės

Rugsėjo mėnesį Niujorke vykstant mados savaitei šį įvykį nustelbė kitas dalykas: reperių Nicki Minaj ir Cardi B peštynės. Viename vakarėlyje tarp jų kilo konfliktas, po kurio Cardi B buvo išvesta su policija, suplyšusia suknele ir guzu ant kaktos (pranešama, kad jį jai įtaisė apsauginis, mėgindamas sutramdyti ir netyčia trenkęs alkūne). Na, o Nicki Minaj liko nenukentėjusi, nors pranešama, kad Cardi B į ją sviedė savo aukštakulnį batelį.

Dėl ko susipyko reperės – iki šiol neaišku. Cardi B tikina, esą Nicki Minaj šaipėsi iš jos kūdikio, ką pastaroji kategoriškai neigia.

Karališkas kūdikis nr. 2

Dar vienas svarbus įvykis britų karališkojoje šeimoje 2018 metais – Sasekso hercogienės Meghan nėštumas. Apie tai jiedu su princu Harry pasauliui pranešė spalį, kai lankėsi Australijoje. Pirmasis poros vaikelis pasaulį išvysti turėtų ateinantį pavasarį.

Reuters/Scanpix nuotr.

Susipyko superketvertukas?

Šiais metais iš britų karališkosios šeimos būta tiek daug džiugių naujienų, tačiau metams einant į pabaigą viskas staiga pasikeitė: pradėta kalbėti, kad visų dievinamasis superketvertukas susipyko.

Kas nutiko tarp brolių Williamo ir Harry bei jų žmonų? Kalbos sklisti pradėjo lapkričio pabaigoje, paskelbus, kad Harry su Meghan kraustosi iš Williamo ir Catherine kaimynystės. O tada ir prasidėjo: kas tik netingi ėmė ieškoti bet kokių užuominų, kas ir dėl ko galėjo susipykti, o įvairiausi gandai ėmė sklisti nevaldomai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.