Gyvenimas

2019.01.04 13:30

Lietuvis motoroleriu įveikė Mongolijos ralį: ruošiausi blogiausiam scenarijui

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.01.04 13:30

Mongolijos ralį motoroleriu įveikęs lietuvis Feliksas Pavlovas surinko per 1000 eurų paramos onkologinėmis ligomis sergančius vaikus globojančiam fondui. Tiesa, dar prieš startą subyrėjo pirmasis variklis, o kiekviena iš 15-os aplankytų šalių pateikė vis naujų iššūkių.

„Ruošiausi blogiausiam scenarijui, bet net nežinojau, ko tikėtis. Norėjau važiuoti, kad išbandyčiau, kur yra mano ribos, kada palūšiu, bet nepalūžau – pavyko įveikti visą ralį“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja F. Pavlovas.

Jis sako važiuodamas niekada nemąstęs, kad gali nepasiekti finišo, nes tai esą tik trukdytų. Be to, nors maršrutą galėjo pasirinkti pats, lengviausio nesirinko.

„Organizatoriai nenustato konkretaus maršruto, organizatorius pasako, kur yra starto, kur finišo vieta. Ir kiekvienas iš dalyvių pats pasirenka. Kai kurie išvengia daug įdomių vietų, tiesiog važiavo vos ne tiesiausiu keliu, bet tada man kyla klausimas, kam išvis važiuoti“, – sako ralio dalyvis.

Net ir iškilus sunkumams jis sako visada sutikdavęs žmonių, pasiruošusių padėti: „Buvau sušalęs Altajaus krašte Rusijoje. Naktį buvo vos pora laipsnių šilumos. Nors mane buvo prieš tai įspėję, kad tuose kraštuose būna meškų ir vilkų, aš tiesiog pavėsinėje ant suoliuko pamiegojau.“

Išsamiau – pokalbio įraše.