Gyvenimas

2019.01.02 22:52

Vidaus reikalų ministerija Naujuosius metus pasitiko „lengvesnė“

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2019.01.02 22:52

Vidaus reikalų ministerija 2018 metais išsikėlė tikslą tapti „lengvesne“. Ministerijos darbuotojai akcijos „Lengvesnė ministerija“ metu bandė sulieknėti, o visi iki Naujųjų metų numesti kilogramai virto kilogramais mandarinų, kurie buvo išdalyti nepasiturinčioms šeimoms. Kaip LRT TELEVIZIJOS laidai „Laba diena, Lietuva“ sako vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, darbuotojai akcijos metu aktyviai domėjosi sveika gyvensena.

Kaip teigia ministras, akcijoje dalyvavo apie trečdalis ministerijos darbuotojų, o kartu jie iki Naujųjų metų numetė 104 kilogramus.

„Galvojome, kad mūsų rezultatas bus geresnis, bet, suprantu, žiemą prieš šventes sudėtingiau motyvuoti darbuotojus, tačiau akcija tęsiasi, o iki vasaros dar numesime 100 kilogramų ir bus dar geresni rezultatai“, – pasakojo E. Misiūnas.

Kaip teigia ministras, jam mintis apie tokią akciją atėjo į galvą, kai norėjosi suburti darbuotojus bendriems tikslams. Ministerija svorio metimo tikslui pasiekti pasikvietė žinomą trenerį ir dietologą, jis paaiškino, kaip reikėtų maitintis, organizuoti savo darbotvarkę, kaip sportuoti.

„Mačiau, kaip darbuotojai domėjosi. Aš pats visą gyvenimą sportuoju, todėl daugumą dalykų žinojau, tačiau niekada nevėlu pagilinti ar prisiminti savo turimas žinias“, – sako ministras.

Akcijos metu numesti 104 kilogramai virto 104 kilogramais mandarinų, kurie buvo atiduoti „Maisto bankui“ bei nuvežti į Pagėgių pabėgėlių centrą.

Akcija ministerijoje dar tęsis iki vasaros pradžios, o daugiausiai kilogramų numetusio darbuotojo laukia dovana.

Plačiau apie tai – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.