Gyvenimas

2019.01.01 11:00

Holivudo kasdienybė: ekrane – draugystė, realybėje – neslepiama panieka

LRT.lt2019.01.01 11:00

Vieni kolegas tiesiog ignoruoja, kiti gali pulti muštis, treti atsisako filmuotis – toks scenarijus Holivudo žvaigždžių gyvenime dažnas. Tad dažnai, ekrane matydami nuoširdžios draugystės istoriją, nė nepagalvotume, kad aktoriai vienas kitam jaučia tik panieką.

S. J. Parker ir K. Cattrall

Seriale „Seksas ir miestas“ Sarah Jessica Parker ir Kim Cattrall vaidino artimiausias drauges Samantą ir Kerę, bet iš tikrųjų gyvenime jos nesutarė. 2004 m. K. Cattrall viename interviu patvirtino, kad nesitarimų priežastis buvo skirtingi honorarai.

Vis dėlto aktorės sugebėjo taip vaidinti draugystę, kad žiūrint serialą nebuvo justi nė lašo nenuoširdumo.

T. Hatcher ir M. Cross

„Nusivylusių namų šeimininkių“ aktorės Teri Hatcher nemėgo ne tik Marcia Cross, bet ir kitos serialo žvaigždės. Sakoma, kad į nemalonę T. Hatcher pateko, nes iš visų jėgų stengėsi parodyti, kad šiame projekte ji svarbiausia.

Kartą T. Hatcher pareiškė: „Aš niekada nekalbėsiu apie sunkumus, kilusius filmuojantis, bet visiems serialo dalyviams linkiu tik gero.“

B. Lively ir L. Meester

„Liežuvautojos“ scenaristas Joshua Safranas pasakojo, kad filmuodamosi Blake Lively ir Leighton Meester net nesisveikino.

„Jos tikrai nebuvo draugės. Bet vos tik įjungdavome kamerą, aktorių meistriškumas nugalėdavo“, – pabrėžė J. Safranas.

A. Milano ir Sh. Doherty

Kas nutiko tarp Alyssos Milano ir Shannen Doherty filmuojant „San Fransisko raganas“, niekas nežino, bet jos viena kitos taip nekentė, kad po trečio sezono Sh. Doherty pasitraukė.

A. Milano, Reuters/Scanpix nuotr.

„Buvo per daug konfliktų, santykių aiškinimosi ir jokio profesionalumo“, – tikino Sh. Doherty.

B. Murray ir L. Liu

Per vieną „Čarlio angelų“ repeticiją Billas Murray suabejojo Lucy Liu aktoriniais gebėjimais: „Drew Barrymore ir Cameron Diaz talentingos, bet, velniai griebtų, ką Lucy daro kine? Juk ji nemoka vaidinti.“

L. Liu puolė kolegą kumščiais. Po šio konflikto antroje filmo dalyje B. Murray, deja, nebeišvydome.

Parengta pagal užsienio spaudą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt