Gyvenimas

2018.12.21 20:10

Tanzanijos nustebinta lietuvė: atvažiavęs pasijunti kaip pirmykštėje planetoje

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.12.21 20:10

Norite patirti, kas yra tikroji Afrika? Keliautoja Dalia Bastytė-Cseh tikina, kad Tanzanija pasiūlys būtent tai. Šį egzotišką kraštą aplankiusi keliautoja pasakoja, kad didžiausią įspūdį čia neabejotinai padarė nacionaliniuose parkuose sutikti žvėrys, taip pat patirtys bendraujant su vietiniais.  

„Atvažiavęs pasijunti kaip pirmykštėje planetoje, kur ganosi visokie įvairūs žvėrys. Nesitikėjau, kad jų gali būti tokių įdomių. Didžiulis įspūdis“, – LRT TELEVIZIJAI pasakoja keliautoja apie nacionalinius parkus, kurių Tanzanijoje yra daugybė.

Anot keliautojos, kadangi Tanzanija yra buvusi Didžiosios Britanijos kolonija, nemažai žmonių moka anglų kalbą, tačiau nuvykus į atokesnes vietoves susišnekėti nepavyks.

Kalbant apie kainas – nukeliauti iki Tanzanijos ir ten gyventi nėra labai brangu, žinoma, jeigu pavyks viską sėkmingai susiplanuoti. Keliautoja pasakoja bilietus pirmyn ir atgal įsigijusi už maždaug 500 eurų, o pats gyvenimas Tanzanijoje gali būti brangus, jei norisi didesnio komforto.

„Jei keliauji labai paprastai – šalis pigi, pigesnė už Lietuvą, jei nori vakarietiško komforto – pasidaro labai brangu. Nacionaliniai parkai – į juos pigiai nepavyks nuvažiuoti“, – LRT laidoje sakė keliautoja.

Daugiau apie tai – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.