Gyvenimas

2018.12.18 11:18

1 patiktukas – 1 porcija maisto gyvūnų prieglaudoms

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.12.18 11:18

Artėjant gražiausioms ir dosniausioms metų šventėms, grįžta VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvų“ (GGI) bei UAB „Mars Lietuva“ organizuojama maisto gyvūnų prieglaudoms akcija „Parodyk augintiniui eglutę“. Šeimininkai skatinami nepalikti namuose keturkojų draugų, o, kaip visateisius šeimos narius, atsivesti prie eglutės, drauge praleisti laiką ir sudalyvauti akcijoje, skirtoje paremti prieglaudų beglobius – dar neradusius savo jaukių namų.

Ankstesnėse akcijose viskas, ką reikėjo padaryti, tai nusifotografuoti prie stendo ir laukti, kiek į feisbuką įkeltas nuotraukų albumas sulauks patiktukų. Šįkart visos renginio akimirkos buvo užfiksuotos vaizdo įraše, o antroji sąlyga lieka tokia pati – kiek paspaudimų „patinka“ „Facebooke“, tiek maisto porcijų prieglaudoms išdalins UAB „Mars Lietuva“, nuolatiniai gyvūnų gerovės akcijų rėmėjai.

Apie kaip niekada paprastą būdą prisidėti prie bešeimininkių šunų ir kačių pamaitinimo kalba GGI vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė: „Šis paramos renginys vyksta jau trečius metus. Per praėjusius du metus prieglaudoms buvo paaukota net 13 000 maisto porcijų – tai išties svarus indėlis į prieglaudų veiklą. Kadangi žmonių renginyje vis daugėja, šiemet nutarėme rinkti patiktukus ne foto albumui, o video, į kurį sudėjome renginio akimirkas ir dalyvavusius žmones su savo augintiniais.

Socialiniame tinkle „Facebook“ atsidarykite paskyrą „GGI–Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ – joje rasite renginio video ir po juo spauskite „patinka“. Sveikiname, ką tik padovanojote mūsų partnerio „Mars Lietuva“ įsteigtą vieną porciją maisto prieglaudų gyvūnams! Nepamirškite prie akcijos pakviesti prisijungti ir draugus“.

Plačiau apie akciją – LRT „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.