Naujienų srautas

Gyvenimas2018.12.16 20:12

„Draugų“ žvaigždė J. Aniston: gyvenau su vaiduokliu, kuris nekentė mano kaimynės

LRT.lt 2018.12.16 20:12

„Persikrausčiusi į Los Andželą, apsigyvenau name su vaiduokliu“, – populiarioje laidoje „The Late Late Show with James Corden“ pasakojo serialo „Draugai“ žvaigždė Jennifer Aniston. Ji sutiko, kad tai gali atrodyti juokinga, bet vaiduoklis ją privertė ieškotis kitų namų.

Persikrausčius pradėjo dėtis keisti dalykai: netikėtai įsijungdavo indų plovyklė arba kavavirė, muzika imdavo groti visu garsu, pokalbių laidoje pasakojo J. Aniston.

„Kažkas man pasakė, kad namuose – vaiduoklis, tad reikia pasikviesti vaiduoklių užkalbėtoją. Aš taip ir padariau. Ji paėmė į delną dubenėlį, ėmė kalbėtis su vaiduokliu. Po kelių sekundžių dubenėlis skilo“, – prisimena Holivudo žvaigždė.

Laidos vedėjui Jamesui Cordenui ėmus juoktis, J. Aniston nesutriko: „Juokiatės, nes netikite manimi? Kai priėjome prie 1975 m. peleninės, ji taip pat suskilo. Pasirodo, vaiduoklis nekentė mano kambario kaimynės.“

Paklausta, ar vaiduoklių užkalbėtoja ją išgelbėjo ir ar kaimynė tai sužinojo, J. Aniston atsakė: „Negalėjau jai to pasakyti, tad man teko tiesiog persikraustyti.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi