Naujienų srautas

Gyvenimas2018.12.28 13:52

Holivudo aktoriai, filmuodamiesi vienas kito iš tikrųjų neapkentę

LRT.lt 2018.12.28 13:52

Mėgstate romantinius filmus ir nesislėpdami braukiate ašarą matydami nepakartojamas meilės istorijas? Deja, filmo herojų aistros yra ne tik suvaidintos – dažnai aktoriai taip nekenčia vienas kito, kad, kaip Johnny Deppas ir Angelina Jolie, visais būdais po darbo stengiasi nesusitikti.

R. Goslingas ir R. McAdams

Ryanas Goslingas ir Rachel McAdams „Užrašų knygelėje“ suvaidino neįtikėtiną aistrą – jų perpasakota meilės istorija privertė ašaroti net didžiausius kietaširdžius. Tačiau filmavimo aikštelėje aktoriai sunkiai sugyveno.

R. Goslingas netgi prašė režisieriaus Nicko Cassaveteso R. McAdams pakeisti kita aktore. O šis patvirtino, kad aktoriai nuolat aiškindavosi santykius ir trukdė dirbti.

Gal kai kam ir keista, bet kartais nuo neapykantos iki meilės – vienas žingsnis. Po filmavimo aktoriai kuriam laikui tapo pora ir gyvenime.

M. Monroe ir T. Curtis

Marilyn Monroe ir Tony Curtis filmuodamiesi „Džiaze tik merginos“ labai nesutarė. T. Curtis netgi pasakė: „Bučiuoti Monroe – tas pat, kas bučiuoti Hitlerį.“

Jis kaltino M. Monroe, kad ji nuolat vėluoja ir nenori mokytis teksto.

J. Grey ir P. Swayze`as

Jennifer Grey ir Patrickas Swayze`as, filmuodamiesi juostoje „Purvini šokiai“, mylėjo vienas kitą  tik ekrane. O iš tikrųjų P. Swayze`as manė, kad J. Grey per daug kaprizinga ir emocinga.

„Ji vertė mus nuolat perfilmuoti scenas ir apsiašarodavo kritikuojama“, – sakė P. Swayze`as.

J. Deppas ir A. Jolie

Nors buvo liežuvaujama, kad filmuodamiesi juostoje „Turistas“ Johnny Deppas ir Angelina Jolie „Turistas“ turi romaną, iš tiesų aktoriai stengėsi susitikti tik filmavimo aikštelėje.

AFP/Scanpix nuotr.

J. Deppas manė, kad A. Jolie per daug susikausčiusi ir reikli. O A. Jolie negalėjo pakęsti J. Deppo egoizmo – jis atsisakė apsikirpti net ir dėl vaidmens.

D. Duchovny ir G. Anderson

Nesinori liūdinti serialo „X failai“ gerbėjų, bet Davido Duchovny ir Gillian Anderson santykiai buvo sudėtingi. Daug kas manė, kad G. Anderson įsimylėjusi D. Duchovny, todėl įtampa tarp jų ir yra tokia didelė.

Bet vėliau viename interviu D. Duchovny prasitarė: „Mes dažnai dėl niekų konfliktavome ir vienas kito tiesiog nepakentėme.“

Pamažu konfliktai aprimo, o D. Duchovny pasakė, kad G. Anderson jam kaip sesuo.

Parengta pagal užsienio spaudą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi