Gyvenimas

2018.12.21 18:03

J. Arlauskaitės-Jazzu Kalėdų TOP: švenčių neįsivaizduoja be gerų darbų

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2018.12.21 18:03

„Per šventes stengiuosi nepamiršti ir tų, kuriems labai reikia pagalbos, tad kasmet pakviečiu artimiausius bičiulius į labadaros vakarėlį, rengiamą mūsų namuose“, – portalui LRT.lt sako žinoma dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Be to, ji džiaugiasi, kad šiemet pavyko kalėdinę nuotaiką sukurti garsais, o tiksliau pačios parašyta daina.

Koncertai

„Nes šventes visada praleidžiu ant scenos, man tai – pati didžiausia šventė“, – sako garsi muzikantė.

Muzika

Jazzu džiaugiasi, kad šiemet kalėdinę nuotaiką jai pavyko sukurti garsais, o tiksliau daugelio niūniuojama jos daina „Apie tave“.

Namų puošimas su artimaisiais

Prieš gražiausias metų šventes, skambant kalėdinei muzikai, žvakių šviesoje Justė su brangiausiais žmonėmis puošia namus. Kalėdas, pasak jos, norisi švęsti su artimaisiais, ramybėje ir tikrume: „Ir žinoma, norisi su visais dalytis gerumu – tai tikrai stebuklingas metas.“

E. Blaževič/LRT nuotr.

Labdaros vakarėlis

Justė savo ir mylimojo Donato bendruose namuose per šventes rengia labdaringus vakarėlius, į kuriuos pasikviečia būrį bičiulių. „Norisi priminti, kad nereikia keistis materialiomis dovanomis, svarbiausia – laikas kartu. Vakaro metu renkame aukas žmonėms, kuriems to reikia labiausiai. Praėjusiais metais aukojome Plungės krizių centrui ir nakvynės namams. Šiais metais vėl vyksiu jų aplankyti“, – apie gražią iniciatyvą pasakoja J. Arlauskaitė-Jazzu.

Kūčių vakarienė pas babą

Šis vakaras ypatingas, nes pas žinomos atlikėjos babą susirenka visa šeima.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.