Gyvenimas

2018.12.12 17:43

Žinomos moterys pristatė šventinio makiažo idėjas

LRT.lt2018.12.12 17:43

Įpusėjus gruodžiui neretai pradedama galvoti, kaip pasipuošti per gražiausias metų šventes. Moterims klausimai kyla ne tik dėl aprangos, bet ir dėl makiažo bei šukuosenos. Kauno makiažo ir šukuosenų studijos „Juode Studio“ meistrės žinomoms damoms sukūrė 4 makiažo ir šukuosenų įvaizdžius, kurie kiekvieną gali įkvėpti atrasti savo pasirinkimą žiemos šventėms, rašoma pranešime spaudai.  

Į profesionalių makiažo meistrių rankas atsidavė stilistė, tinklaraštininkė, renginių vedėja Viktorija Šaulytė, modelis Akvilė Žirgulytė, TV laidų kūrėja ir vedėja Vaida Skaisgirė bei grožio klinikos „Clinic Simone“ vadovė Simona Zinčenkaitė.

„Kaip ir visus metus, taip ir šventiniu laikotarpiu, madingiausiu išlieka natūralios odos efektas, švytintis, gaiviai atrodantis veidas. Laikas pamiršti ryškų veido kontūravimą ir susitelkti į švytėjimą suteikiančias priemones. Kadangi tai šventinis laikotarpis, galima drąsiai naudoti tiek švytėjimo suteikiančias priemones, tiek pudras su švytinčiomis dalelytėmis. Akių makiaže blizgias priemones naudokite taip pat drąsiai“ , – apie makiažo tendencijas, populiariausias šiomis dienomis, pasakoja „Juode Studio“ įkūrėja, profesionali vizažo meistrė Vaida Juodė.

V. Skaisgirei parinktas šventinis makiažas dvelkia klasika, o neįpareigojančiai surišti plaukai pridavė įvaizdžiui lengvumo.

L. Kasper/kasperina.lt nuotr.

„Pasirinkome klasikinę akių makiažo techniką, kurios pagrindinis akcentas – žvilgesį suteikiantys šešėliai. Jie dengia tiek didžiąją dalį voko, tiek atsikartoja po antakiu bei vidiniame akies voko kampelyje. Lūpų blizgesys – kuo artimesnis natūraliai lūpų spalvai“, – komentavo V. Juodė.

Modeliui Akvilei Žirgulytei parinktas griežtesnis makiažas bei šukuosena.

„Norėjome paprieštarauti taisyklei, kurią dažnai girdime – kad prie tamsių lūpų reikėtų derinti subtilų akių makiažą. Šį kartą pasirinkome tamsų dūminį akių makiažą. Šį sezoną labai madingi rudi matiniai lūpų dažai šiame įvaizdyje atrodo išties puikiai“, – pasakoja V. Juodė.

Trečiasis įvaizdis įkvepia nebijoti derinti iš pažiūros sunkiai derinamas spalvas – auksinę ir violetinę. Jo modeliu tapo grožio klinikos „Clinic Simone“ vadovė Simona Zinčenkaitė.

„Simonos vokai buvo padengti šventiška auksine spalva, o kad sukurtume dramatišką ir intriguojantį žvilgsnį, pasirinktas violetinis akių pravedimas, kuris šešėlių pagalba prasklaidytas ant apatinio ir viršutinio akių voko“, – pasakoja V. Juodė.

Ketvirtoji įvaizdžio idėja – drąsi ir ryški. Žaismingai ir visados besišypsančiai stilistei Viktorijai Šaulytei jis puikiai tinka.

„Šis įvaizdis skirtas toms, kurios nebijo spalvų. Šių metų karalienė rožinė spalva buvo padengta ant viso viršutinio voko. Norėjosi pabrėžti mėlynas Viktorijas akis, tad akių makiaže naudojome ir mėlyną spalvą, kuria padengta visas apatinis akies vokas bei vandens linija. Pagrindinis makiažo akcentas – akys, tad lūpos padengtos tik bespalvių blizgesiu. Nuotaikingam makiažui – nuotaikinga šukuosena. Čia puikiai dera natūraliai pasukti ir viršugalvyje žaismingai suimti plaukai“, – pasakoja V. Juodė.

Fotosesijoje, atspindinčioje puikiai visoms pritaikomas makiažų bei šukuosenų idėjas, darbavosi tikrų profesionalų komanda – makiažus darė V. Juodė, šukuosenas kūrė plaukų stilistė Laima Bielskytė, o stilius patikėtas žinomam stilistui Joringiui Šatui. Viską įamžinti patikėta profesionaliai fotografei Linai Kasper.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.